Populární český streamer, youtuber a bavič FattyPillow alias Karel Sivák prochází opravdu náročným obdobím. Celé dva roky po jeho boku stála přítelkyně Sára Holanová, která mu byla oporou, ale teď je šťastným dnům konec!

Sára na svém streamu vystupuje sebevědomě, a dokonce si z rozchodu nic nedělá. Dokonce označila Karla za tyrana, kterého se bála, údajně měl na ni křičet, nadávat jí a být agresivní. Fatty ale její slova uvádí na pravou míru a přiznává, že občas zařval nebo třískl, stalo se, že byl i hnusný, no to jen proto, že ji opravdu hodně miloval a cítil, že od ní to tak silné rozhodně není.

Fatty dál na svém Facebooku popsal, jak to celé probíhalo, s brekem a na kolenou Sáru prosil o odpuštění, ale jí to bylo údajně jedno. Dokonce nebyla schopná mu ani říct do očí, že je konec. Dále dodává, že se z ní stala bezcitná mrcha, která dělá, že je nad věcí. Tohle není ta holka z vesnice, kterou Karel před dvěma lety poznal.

Poslední, co dodal, je opravdu smutné, domnívá se, že ho Sára Holanová milovala pouze rok a zbytek vztahu ho deptala a snažila se, aby to ukončil FattyPillow sám. Nemá prý ani špetku citu a tohle Fattyho zlomilo. Následně všechna tato slova z Facebooku včera odstranil, na tohle téma přidal ještě omluvný status, ve kterém stálo: „Ještě jednou se chci všem omluvit, ale muselo to ze mě všechno ven. Vždy jsem k vám byl upřímný a říkal vám vše ze života. Potřeboval jsem to ze sebe dostat. Dokázal jsem být zlý, řval jsem, bouchal do věcí atd. Oba v tom máme vinu, i ona, i já, ale tohle… už jsem to nemohl sledovat!“ dodal nakonec svého statusu FattyPillow.

Sára se vyjádřila pouze jednou, a to minulý pátek ihned po rozchodu: „Chtěla bych všem poděkovat za podporu. Jste mi obrovskou sílou. Opravdu to nemám potřebu rozpatlávat pod každým příspěvkem, ale to neznamená, že mi to není líto. Jen mám potřebu vám poděkovat, moc si vás vážím.“