Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná slova Plekance o Vondráčkové: Lucie měla promyšlený plán, tajně si mě nahrávala na telefon

+ Dalších 6 fotografií
rozvod
Nejsou asi jména, která by byla poslední dobou více skloňována než Tomáš Plekanec (36) a Lucie Vondráčková (38). Ti se pustili do rozvodové války. Člověk by si řekl, že na prvním místě jsou jejich dva kluci, ale mnohdy jde bohužel jen o peníze.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková (38) se pustili do rozvodové války. Tomáš Plekanec nyní v rozhovoru pro Magazín Dnes řekl o Lucii něco, co málokdo tušil. Co si myslí o rozvodu se zpěvačkou? „Ale až teď vidím, jak bylo všechno promyšlené a připravené. A já to celou dobu nevěděl. Husí kůži nemám z toho, že nám to přestalo fungovat. To se stane mnoha lidem i s malými dětmi. Ale právě z toho, jak to celé proběhlo,“ uvedl.

Podle dohody rozvod veřejně oznámili na Facebooku, ale Lucie dělala, že je překvapená. V přitom už měla najatou právničku. „Dostal jsem už tolik informací, že sám nevím. Rozdíl není ani tak v alimentech na děti. Navíc o ty z mé strany nikdy nešlo a nepůjde, o kluky se postarám vždycky. Ale možná v Kanadě neplatí předmanželská smlouva, kterou jsme tady v Česku podepsali. Oba podepsali. Nevím. Pokusil jsem se s Luckou párkrát sejít, ale dopadlo to tak, že si mě nahrávala na telefon,“ řekl Plekanec.

Dobrý pocit z toho rozhodně nemá. „Mám husí kůži, když si vzpomenu, co se dělo poslední dva roky. Nebo když si přečtu textovky, které jsme si napsali. Ne že bychom si nadávali, nebo si psali něco ošklivého,“ dodal. Jak tohle dopadne?

Mohlo by vás zajímat

Další články