Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná slova o těhotenství: Jitka Čvančarová si svým výrokem proti sobě poštvala tisíce matek

Jitka Čvančarová porodila.
Zdroj: archiv
+ Dalších 43 fotografií
Krásná herečka Jitka Čvančarová (40) porodila 16. července svého druhého potomka. Radostnou zprávu oznámila na sociální síti Instagram. Nechyběla rozkošná fotka a slova dojetí. Navíc jsou oba dva rodiče za další dítě neskutečně vděční, protože o jedno před dvěma lety přišli. Herečka je známá také tím, že řekne vždy to, co si myslí. Tentokrát ale svým výrokem rozlítila spoustu matek. Co tak hrozného řekla?

Jitka Čvančarová svůj porod dokázala téměř dva týdny tutlat. Její druhé dítě se narodilo 16. července. Pyšný otec Petr Čadek s dvojnásobnou maminkou se rozhodli, že svého syna pojmenují Theodor.

„Moji milí, přesně před rokem jsem se svým mužem držela mou maminku do poslední chvíle za ruku, když odcházela. Náš chlapeček k nám přišel přesně po roce ve stejný čas, narodil se ve stejný den s odstupem pouhých desítek minut. Život ukázal svou sílu. Pokora, úcta. Jsme tolik šťastní za ten dar,“ rozepsala se na sociálních sítích.

„Je krásný, zdravý a usmívá se! 3,5 kg, 51 cm, bude pokřtěný Theodor Christian Čadek. Děkujeme mnohonásobně všem lékařům a celému personálu v zemské porodnici U Apolináře. Děkujeme váženému profesorovi Antonínu Pařízkovi za jeho profesionální, vlídnou a skvělou péči,“ poděkovala všem herečka.

Herečka je opravdová hrdinka, protože její těhotenství provázely nepříjemné komplikace. „Mám bohužel dost problémů v těhotenství, což se nevylučuje s tím, že jsem šťastná, ale není to fyzicky úplně jednoduché období. A rozhodně to není nejkrásnější období v životě ženy, jak někdo říká. To je asi spíš myšleno v té duchovní úrovni, ale fyzicky to opravdu není jednoduché,“ řekla Jitka týdeníku Sedmička.

Právě výrokem, že těhotenství není nejkrásnějším obdobím ženy, si proti sobě poštvala tisíce matek. Spousta z nich je totiž přesvědčena, že těhotenství je nejkrásnějším obdobím ženy. Proč by to nemohla mít ale každá žena individuálně? A navíc, my se stejně přikláníme k názoru půvabné herečky.

Související články

Další články