Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Drsná slova o ex se Gottovi nevyplatila: Fanoušci tvrdě zatočili s jeho manželkou!

+ Dalších 18 fotografií
KRITIKA VEŘEJNOSTI
Když se Karel Gott (79) rozhodl vyjádřit k chování své ex Alice Kovácsové (52) a označil ji de facto za psychopatku, která ho zabíjí, dalo se čekat, že se citově zasažení fandové postaví na jeho stranu a začnou jeho múzu nenávidět. Jenže se všechno obrátilo proti Mistrovi a jeho ženě!

„Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné – pomalu, a jistě mě zabíjí…,“ poslal Gott Blesku emotivní vyjádření.

Už sama Alice Kovácsová v reakci pro eXtra.cz naznačovala, že si nemyslí, že by ona slova do médií pustil sám Gott, že autorem může být někdo jiný.

V diskusi pod původním článkem o Gottových slovech se ale rozjel hotový obviňovací rituál, který nejvíc semlel samotného Karla Gotta a jeho ženu.

„Dobrý den všem, Ivanka je naštvaná a psalo se jí to samo,“ myslí si Ellyane.

„Nevěřím, že se Karel Gott takhle vyjádřil o své bývalé přítelkyni, to nejsou jeho slova!“ je přesvědčený uživatel s nickem Defakto.

Tvrdě o Ivaně

To Dajka123 o Ivaně Gottové píše už vyloženě drsně. „Čárlí už dávno nemá vlastní slova, za něj mluví už jen ta nosatá čarodějnice.“

„Nechápu, co je na tom psychopatického prodat jeho obrazy. Však on ji očividně po tolika letech přátelství odepsal, tak si myslím, že ona si smí dovolit prodat jeho dárky,“ tvrdí Quatschka.

„Tak tady jsem trochu mimo. Nechápu, proč se pan Gott hned uráží či zlobí, že jeho obraz byl vydražen na dobrou věc a část z dražby šla klinice hematologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, která Gotta zachránila od zhoubné nemoci. Mělo by ho to těšit, nemocnici by to měl přát a i výše částky za obraz by ho měla potěšit, jak si jeho obrazu někdo cení,“ uvedlo číslo 6010.

„Nedivím se, že ho psychopatka a zlatokopka Ivana zabíjí. Divím se, že ještě žije…,“ tvrdě napsala Amaea. „A která psychopatka Karla žere? Ta, co má doma?“ ptá se podobně Hu2hu.

„Zabíjí ho jeho vlastní blbost a vyčůranost Doroty Máchalové,“ nebere si servítky další čtenářka.

Samozřejmě se objevují i příspěvky, že by manžel Alice Ondřej Havelka měl zasáhnout a svou ženu profackovat. Ale jsou v drtivé menšině. Je otázka, jestli nebylo lepší jako doposud úplně o Alici mlčet…

Mohlo by vás zajímat

Další články