Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Drsná slova nevlastní sestry na účet Meghan Markle: S čím vyrukovala jen pár dnů po svatbě?

Drsná slova nevlastní sestry na účet Meghan Markle: S čím vyrukovala jen pár dnů po svatbě?
Zdroj: archiv/profimedia
+ Dalších 51 fotografií
Meghan Markle (36), vévodkyně ze Sussexu, manželka prince Harryho, se musí za svou rodinu pořádné stydět! Komentují totiž každý její krok a její nevlastní sestra Samantha Grant se snaží všemožně kritizovat novou vévodkyni, aby se přiživila na její slávě!

Nevlastní sestra vévodkyně ze Sussexu Samantha Grant (53) se opět předvedla! Zřejmě nedokáže skousnout svoji o dost mladší, talentovanější, krásnější a úspěšnější sestru Meghan Markle, a proto kritizuje vše, co půvabná Meghan udělá.

Podle britského listu The Mirror se zhrzená Samantha rozhodla urážet Meghan a také i její matku Dorie Regland přes sociální sítě. Právě prostřednictvím sociálních sítí poukazovala na to, že matka Meghan nedorazila na svatbu s jejím otcem, se kterým se v minulosti rozvedla.

"Bylo to směšné, jak tam seděla sama. Nikdy bych neřekla, že se navlékne do světlé limetkové barvy. Vypadala jako hokejista na trestné lavici," napsala Samantha na sociální sítě, kde má opět vystupovat pod příjmením Markle.

"Jsem příšerně zklamaná, že jsem promeškala tuhle show, LOL." Nejvíce Samanthu prý vytočilo to, že Meghan nevěnovala ani zmínku svému nemocnému otci. Kromě matky nevěsty se navezla do celé královské rodiny!

"Jsou jako Addams Family, ale s miliardami dolarů," dodala nakonec!

Související články

Další články