Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Drsná slova Felixe Slováčka na účet Dády: Je to konec, zbavte ji svéprávnosti, jinak umře, říká

Felix Slováček o Dádě: Zbavte ji svéprávnosti, jinak umře
Zdroj: Renata Bušková / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Drsná slova

Felix Slováček (79) je zoufalý ze své ženy Dády Patrasové (66). Ta se měla objevit o víkendu na akci pro děti, ovšem nakonec na ni nedorazila. „Je to konec její kariéry! Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře,“ postěžoval si saxofonista Blesku.

Dagmar Patrasová měla vystoupit na víkendové akci pro děti, ovšem pořadatele svou neúčastí zklamala. Událost v Letňanech pořádala nezisková organizace zabývající se vyhledáváním talentovaných dětí z dětských domovů a dorazit měl kromě Dády i Felix Slováček.

Felix ale musel místo manželky velmi narychlo shánět náhradu. Na poslední chvíli však přijela dcera Anička Slováčková, která situaci zachránila. „Nezlobte se, ale nechci se k tomu vyjadřovat. Zaskočila jsem za mámu, abych pomohla tátovi a jeho produkci. Víc k tomu nechci nic říkat,“ prozradila na místě Anička Blesku.

Je to konec její kariéry, říká Felix

Felix byl o poznání sdílnější a také viditelně naštvaný. „Je to konec její kariéry! Jediná možnost, co tu je, je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře! To nepochopí nikdo, kdo nemá doma takto nemocného člověka. Až se to stane, tak všichni budou chodit a nadávat mi, proč jsem něco neudělal. Je to těžké,“ nechal se slyšet Felix.

Slováček dokonce ani neodmítal, že za to může alkohol. „Bohužel je manželka indisponovaná už každý den. Nachlazená ale není. Asi každý ví, proč nepřišla. Jsem z toho hodně špatný, vůbec nevím, co mám dělat, abych jí zachránil život,“ uvedl smutně.

Život po 40 letech

Ještě v září to přitom vypadalo, že rodinné problémy ustanuly a vše se pomalu zlepšuje.Mám se teď opravdu dobře, doma máme s manželem po letech konečně klid, tak jsem za to ráda. Máme v plánu ještě další dovolenou, tak se moc těším,“ nechala se tehdy slyšet Dáda. „Náš vztah je takový jako po čtyřiceti letech manželství. Někdy mi to připadá, že jsme jako bratr se sestrou, někdy zase, že jsme milenci,“ uvedl zase Felix pro eXtra.cz.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy