Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

DRSNÁ SLOVA Davida Krause: Zpěvák promluvil o bolestivém rozchodu se Strýcovou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Nevěra
Málokterý rozchod byl tak medializovaný jako ten, který zažili hudebník David Kraus (38) a tenistka Barbora Strýcová (32). Syn slavného moderátora se o konci vztahu rozpovídal v pořadu Top Star.

Kraus i Strýcová brali svůj vztah každý jinak. On plánoval svatbu, ona ho mezitím podváděla s Petrem Matějíčkem, šéfredaktorem časopisu Elle. Za takovou podpásovku se navíc Strýcová svému bývalému partnerovi stále neomluvila.

"Omluvit se neumí. To jsou přesně ty ega těch vrcholových sportovců, oni neumí říct promiň,“ vysvětlil Kraus v Top Staru. „Chvíli jsme se bavili, trvalo to asi deset minut, já jsem čekal třeba promiň. To bylo to jediný, co se nestalo prostě. A tím jsem s ní skončil,“ pokračoval dále zpěvák, který nevěru Strýcové těžko někdy odpustí.

„Nerozešli jsme se. Podváděla mě. Pak to na ni prasklo, tak si lhaním chtěla zachránit svou milovanou image. Uráží mě, že mě někdo lituje jako nějakýho člověka, kterej byl rozejit a nechtěl si to připustit. Je mi ukradená, jenom nesnáším lži a sráčovství,“ běsnil v srpnu Kraus na Facebooku. Hudebník tehdy také dodal, že lituje, že s tenistkou strávil dlouhé tři roky života. Vztah se Strýcovou označil Kraus za největší životní omyl.

Mohlo by vás zajímat

Další články