Tato drsná slova se tenistce Barboře Strýcové líbit určitě nebudou! David se delší dobu k rozchodu s tenistou nevyjadřoval, během toho Strýcová všem tvrdila, že společně nežijí již dva měsíce. „Bohužel jsem se dostali časem do problémů. Dlouho jsme se je snažili vyřešit, chvíli to vypadalo líp a chvíli zase hůř. Ale poslední dva měsíce už jsme spolu nežili,“ vyprávěla na potkání Strýcová.

David se nyní rozhodl prolomit mlčení a Barboru označil za největší omyl v životě! „Uráží mě, že mě někdo lituje jako nějakýho člověka, kterej byl rozejit a nechtěl si to připustit. Je mi ukradená, jenom nesnáším lži a s*áčovství. Výhoda je, že mě po tomhle ale nic nemůže bolet a není proč se trápit,“ napsal David Kraus fanouškům na sociální sítí.

„Byla a je největší omyl mého života. Nikdy jsem se v člověku nespletl jako v ní. Jsem rád, že vím, koho jsem měl vedle sebe a vracím se zase sám k sobě,“ ukončil své vyjádření David. Je vidět že nejen fanoušci ale i samotný zpěvák a herec David Kraus se pořád nemůže z kopaček vzpamatovat.