Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Drsná show Zlatá mládež: Silikonová Klára se hroutí a MikeJePán žebrá na zemi!

Uplakaná silikonka a namachrovaný žebrák?
Zdroj: reprofoto ČT
+ Další 4 fotografie
GLOSA: První díl druhé řady reality show Zlatá mládež stál rozhodně za to. Hlavní aktéři se ocitli na ulici a museli přežít jako bezdomovci zcela bez ničeho. To se jim nestalo pravděpodobně nikdy v životě. Smích, který začátek dílu provázel, jim z tváře zmizel hodně rychle. Nejhůře celou situaci snášela obdařená Klára, která plakala snad co deset minut.

V prvním dílu druhé řady pořadu Zlatá mládež se všech pět účastníků stalo bezdomovci. Byli povinni odevzdat veškeré své doklady a finance. Následně byli rozděleni na dvě skupiny v čele s člověkem bez domova. S dvaceti korunami si moc nevystačili. Zvláště Petr, který je záhy utratil. RenatoKlárou pro změnu hledali jídlo v odpadcích, kde se Klára rozbrečela už…podruhé. Poprvé plakala, když jí bylo řečeno, že si na sebe má vzít obnošené oblečení.

Natáčení obecně snášela nejhůře. Pláči se nevyhnula, ani když zjistila, že musí spát na lodi Hermes, která funguje pro lidi bez střechy nad hlavou. Společně se Sharlotou raději spaly na letišti. Později museli jít pracovat do třídírny odpadů, což pro změnu nezvládl youtuber MikeJePán. Na smrad a chudobu zřejmě není zvyklý, když jeho matka řídí banku ve třech státech. Mike ale ani pořádně neví, co konkrétně jeho máma vlastně dělá. Stará se jen o sebe, ale potom, co byl nucen žebrat v podřepu se skloněnou hlavou v metru, si možná uvědomí, že existují i lidé kolem. To, že na něj kouká pět miliónů lidí měsíčně, jakoby najednou přestalo být důležité.

Renato nezapomněl na ulici zpívat, a tím dle jeho slov partu zachránil, protože vydělal alespoň nějaké peníze. Ve skutečnosti to ale byl bezdomovec Václav, jeden z jejich průvodců, u kterého měli kluci spát. Kamery je natočily, jak spí spánkem spravedlivých, ale ve skutečnosti to byl podvod na celý štáb. MikeJePán spal u přítelkyně a ostatní u Renata. Všichni zúčastnění zřejmě první natáčení nezvládli. Jak si budou MikeJePán, Sharlota, Renato, Klára a Petr počínat v dalších dílech?

Související články

Další články