Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Drsná Sára (31): Prozradila, jak to teď mají s Milanem v posteli, a poslala VZKAZ LUCII!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Výměna manželek
Včera večer jsme mohli vidět premiérovou Výměnu manželek, ve které spoustě rodičů u televizních obrazovek tuhla krev v žilách. Drsná matka 4 dětí Sára (31) se dostala do domácnosti maminky Lucie (29), kde se musela starat o nevychovaného Matyáše (3) a jeho neschopného otce Pavla (26). Po Výměně poslala Lucii vzkaz a pochlubila se, jak se teď daří jí a její rodině.

Rázná Sára, která si v pořadu rozhodně nenechala od nezvedeného vyměněného manžela nic líbit, na Výměnu manželek vzpomíná v dobrém a je ráda, že tam šla. Její vztah s Milanem (32) se prý výrazně zlepšil, partneři se dokonce i vzali.

Ohledně zlepšení jejich vztahu se vyjádřil i Milan. "Změnil se celý náš život, vzali jsme se a máme se fajn. Šli jsme tak o tisíc procent nahoru. Máme víc sexu," prozradil sdílný novomanžel TV Nova.

Pro Lucii, která Výměnu jen pár dní před koncem vzdala, má Sára vzkaz. "Já bych chtěla Lucce vzkázat, ať svůj život hodně přehodnotí. Neříkám, že je Pavel špatný, svoje mouchy má, ale vím, že když byla Lůca bez Pavla, makala a byla v pohodě, žádné peníze nemusela řešit, o Matyho bylo postaráno. Když zvládla ten rok sama, tak si myslím, že má na víc, než je tohle. Podle toho, jak jsem Pavla poznala, on nikdy nebude normálně pracovat," řekla Sára. "Na co by pracoval, když může dělat nelegálně a když si mohou půjčovat od Lucčiny maminky. Jednou, dvakrát si půjčit, proč ne, ale nemá to řešit ženská, ta se má starat o děti a o domácnost, chlap má rodinu zabezpečit," dodala.

Lucii poslal vzkaz i její náhradní manžel Milan. "Já bych Lucce vzkázal, že ona není špatná, ale ať se zamyslí nad tím, co dělá a co má doma," doplnil Milan svou ženu.

Milan na Výměnu v nejlepším nevzpomíná, s Lucií to měl náročné. "Nevím, co se tady dělo přes den, když jsem byl v práci. Jen vím, že jednou nemohla trefit domů a že ztratila malého. Snažila se vařit, ale co uvařila, to hned spálila," komentoval těžké dny s Lucií Milan.

Související články

Další články