Nová reality show Kolo: Hry o přežití je tady! A bude to pořádný boj o život! Soutěžící netuší, kdy nebo proč se kolo obrátí. Nevědí ani, že jejich úděl na každém místě určuje rotace měsíce. Vybaveni jsou pouze batohem poslední záchrany a SOS zařízením, které mohou kdykoli použít k ukončení výzvy nebo k volání o pomoc. Ke svému přežití si musí zajistit jídlo, vodu i přístřešek. A když se kolo opět otočí, ocitnou se v naprosto novém prostředí, nuceni použít zase jiné dovednosti k vlastnímu přežití.

Je to ultimátní životní výzva: přežít ne jedno, ale šest smrtících prostředí v průběhu 60 dnů. Mezi účastníky najdeme typické experty na přežití, ale i běžné smrtelníky, kteří chtějí překonat sami sebe. Kolo je mechanismus, který odráží lunární kalendář. Toho si ale účastníci nejsou vědomi. Vždy s novou fází měsíce se ciferník otočí a pošle každého do další ekozóny.

Zbývající čas v každé lokalitě vidí pouze diváci, soutěžící jsou tak ponecháni v agónii nevědomí a očekávání, kdy se soukolí zase pohne. Ponecháni napospas kolu čekají, kdy je další rotace bez varování přenese do další drastické reality. Najdou v sobě dost sil a schopností tohle vydržet? Nebo je tahle výzva jednoduše nepřekonatelná? Sledujte boj člověka s živly a odhadněte mentální odolnost účastníků při zdolávání nástrah Kola: Her o přežití. První díl reality show Kolo: Hry o přežití odvysílá Discovery Channel v neděli 19. března 2017 ve 22:00.

O přežití budou bojovat

Luke Soderling – 35 let, instalatér a střelecký instruktor z Minnesoty. Zkušený lovec a skvělý střelec, který aktivně tráví většinu svého volného času v přírodě a divočině sám nebo se svými syny. Zvítězil v boji s rakovinou štítné žlázy, vyhraje také souboj s Kolem?

Shon Joyner – 33 let, obchodník z Indianapolis. V 18 letech se rozhodl postavit se vlastní smůle a svým slabostem a dal se k námořnictvu. V Iráku absolvoval extrémní vzdálenosti s polovinou vlastní hmotnosti na zádech. Pomůžou mu armádní dril a celoživotní sportovní průprava pokořit Kolo?

Kat Dellinger – 39 let, sestra anesteziologie ze Severní Karoliny. Energická a úspěšná super matka, která bez doprovodu prochodila velkou část Apalačských hor, kde také tábořila. Skrývá v sobě netušené schopnosti a zkušenosti, dokáže její udržovaný vzhled oklamat i nástrahy Kola?

Adam Kimble – 29 let, profesionální ultra-běžec, řečník a coach z Illinois. Jako skutečný Forrest Gump přeběhl celé Spojené státy. Tělem i duší dobrodruh, který s manželkou během jednoho roku procestoval celý svět. Budou jeho kondice a trampařská minulost stačit na záludné Kolo?

Josh Morin – 23 let, marketing manažer a zakladatel vlastní humanitární společnosti z Montany. Zranění zad sice překazilo jeho olympijský sen reprezentovat USA ve wrestlingu, nezlomilo to však jeho vůli žít naplno. Ač nejmladší účastník z celé šestice, umí sbalit svůj život do batohu a vydat se úplně sám do divočiny. Dokáže sobě i ostatním, že ho nezlomí ani Kolo?

Lindsay Phenix – 25 let, fitness modelka a masážní terapeutka z Kalifornie. Pochází z vojenské rodiny, žila v šesti zemích světa, ale díky modelingu jich procestovala padesát. Tato nebojácná dcera preppera a triatlonistka s bohatými loveckými, rybářskými zkušenostmi trampa se prý nikdy nevzdává. Bude to platit i v šesti extrémních lokalitách vybraných Kolem?

Za produkcí show Kolo: Hry o přežití stojí studia Pilgrim Media Group, konkrétně producenti Craig Piligian a Sam Korkis. Za Discovery Channel jsou odpovědnými osobami výkonný producent Joseph Boyle a koordinátor produkce Brian Peterson. Na video se můžete podívat ZDE.