Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Drsná realita! Mirka Čejková prozradila, že její děti neviděly otce Alexe dlouhých 5 let

S exmanželem Mirka už není v žádném kontaktu.
Zdroj: Facebook.com / Profimedia
+ Další fotografie
Osud, nad kterým se chce brečet! Tak by se dalo dívat na rozpadlé manželství Mirky Čejkové a slavného golfisty. Podle slov bývalé moderátorky Alex Čejka (46) své děti neviděl přibližně pět let! S otcem si tak moc zážitků neužily.

Bývalá zprávařka o svém soukromí nerada mluví. Natož o manželství s otcem svých dětí! Pro eXtra.cz udělala výjimku a prozradila, že Čejka na své děti neplatí alimenty, ale hlavně je vůbec nevídá. „Člověk se s tím musel smířit a postavit se na vlastní nohy. Bojovat s tím, že prostě berlička v podobě toho, že otec platí na své děti, nemá moc cenu. Prostě to tak je a musela jsem to přijmout,“ svěřila eXtra.cz Čejková.

Rozhodně ji mrzí skutečnost, že se otec se svými dětmi nechce stýkat. „Pět let je neviděl. Děti to nějak přijaly a dál to nemá smysl rozmazávat,“ dodala Mirka Čejková, která před lety tvořila dvojici s Pavlem Zunou.

V roce 2005 vyměřil soud na oba syny Alexe a Felixe výživné 270 tisíc korun měsíčně. Čejková ale prý z peněz neviděla ani korunu, a to i přesto, že částku chtěla před několika lety snížit.

Související články

Další články