Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DRSNÁ REALITA: Co čeká novou milenku Lukáše Rosola?

Hodí se opravdu k sobě?
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 32 fotografií
Možná to vypadá, že profesionální tenista, co hraje na těch nejlepších turnajích, je optimální partií, ovšem zrovna u Lukáše Rosola tohle určitě neplatí. Co čeká jeho novou milenku a na co by si určitě měla dát pozor?

Žít s Lukášem Rosolem (31) se může zdát jako pohádka. Jako tenista vydělává velké peníze, je možnost s ním cestovat po světě a poznávat spoustu zajímavého. Bohužel, soužití s ním má i hodně stinných stránek a na to by se jeho současná milenka určitě měla připravit.

Aneta Znamenáčková si musí dát pozor především na agresivní výlevy Lukáše. Ten je předvádí nejen na kurtech, ale občas i v osobním životě. Hodně to odnášela jeho bývalá manželka, atletka Denisa Rosolová. Ta prý jeho vztek zná dokonale a tyhle jeho chvilky vedly i k rozpadu jejich vztahu.

Další nepříjemnou vlastností Rosola je záletnictví. Míšu Ochotskou (31), se kterou má dítě a jsou ve svazku manželském, aktuálně podvádí, a když už přichází nevěra, tak většinou není jen jedna. Ono když tenista lítá po světě, tak to jednoduše svádí k nějaké bokovce.

Pokud Aneta nebude chtít opustit svůj život, pak Lukáše moc neuvidí. Cestování po světě, každou chvíli jiný kontinent, jiná země, jiné časové pásmo, to moc s fitness trenérskou kariérou skloubit nejde.

Měla by si to ještě rozmyslet a uvážit, zda jí tohle stojí za to. Lukáš svůj život určitě nezmění, navíc má dítě a s Ochotskou bude muset být v kontaktu. Taky se dá čekat, že jejich rozvod bude masakr a Rosol bude pořádně podojený!

Související články

Další články