Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Drsná proměna účastníků Survivoru: Model Mikýř, Pirát na zápasnické váze a vyhublá Kristina

Proměna soutěžících Survivoru: Pirát na své váze, Kristina má méně než 50 kilo
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem Tv Nova
+ Dalších 15 fotografií
proměna

Nejen diváci, ale zejména členové kmene Lovců a Titánů se v drsné reality show Survivor konečně dočkali vysněného sloučení. Na soutěžící čekal také luxusní večírek, na nějž všichni nakráčeli krásně čistí, voňaví, upravení a v novém oblečení. Po vytoužené sprše došlo i na vážení a všichni byli překvapení, kolik kilo za ty dva měsíce na opuštěném ostrově shodili. 

Všichni účastníci fyzicky i psychicky náročné reality show Survivor se konečně dočkali. Po předlouhých dnech strávených na opuštěném ostrově v Dominikánské republice se členové kmene Lovců i členové kmene Titánů sloučili a nyní se až do samotného grande finále budou nazývat Taínos.

Zápasnická váha

Jak již diváci předchozích řad Survivoru dobře vědí, před sloučením kmenů všechny soutěžící čeká velkolepá party, na niž je samozřejmě potřeba se pořádně připravit. Všichni byli u vytržení, protože se konečně po dvou měsících dočkali sprchy. Pro pány bylo přichystáno zastřižení vlasů i vousů, pro dámy zase rozmazlování v podobě péče o pleť a líčení. Společenská událost si žádá krásné oblečení, proto na každého jednotlivce čekal čistý, zbrusu nový outfit.

Zabalení do župánků se měli možnost zvážit, aby viděli, o kolik kilo jsou lehčí. MMA zápasník Samuel Krištofič alias Pirát nastupoval do Survivoru jako hora svalů s pořádnými pár kily navíc, nyní je jeho váha 86 kilogramů, což je zhruba váha, jíž dosahuje před zápasy. Velkou výhodou pro něj jistě bylo, že na rychlé hubnutí je zvyklý a s půsty má ve svém profesním životě bohaté zkušenosti.


Kristinina podváha

Nejnižší tělesné hmotnosti dosáhla policistka Kristina Hrbková, která zhubla na neuvěřitelných 48,6 kilo. Pohublý Martin Mikyska neboli Mikýř viděl na váze 66 kilogramů. "Cítím se aktuálně se svým opálením a hlavně knírem jako mafián ze 70. let," okomentoval svůj vzhled po úpravě Mikýř, který v čistém ohozu předvedl Janě a Pirátovi, jaký umí být model.

Jako vyměněný se cítil i Márty. "Já jsem úplně jako nový člověk, je to dva měsíce, co jsem byl ve sprše," smál se šťastně Martin Prágr. "Myslím ale, že tam byl úplně jiný Márty. Nevnímal jsem jen tu vizuální stránku, ale viděl jsem tam uvnitř úplně jiného člověka. Je jasné, že na tohle všechno přijdu ještě daleko víc v Česku, až se pak vrátím," svěřil se se svými dojmy známý tanečník, jehož současná váha čítá necelých 74 kilo.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy