Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drsná přestřelka mezi dvěma kráskami: Zastesklo se ti po zašlé slávě? vzkazuje Krainová Barošové

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 21 fotografií
matky v sobě
Topmodelka Simona Krainová (45) je známá také tím, že nemá nejmenší problém říkat věci na plnou pusu. Tentokrát poslala drsný vzkaz Tereze Barošové (32), která na Instagramu polemizovala o tom, zda je správné, nebo ne, když si matky najímají chůvy. To se evidentně dotklo Simony, která je svou prací natolik zaneprázdněná, že někdy holt služby chův využít musí.

„Když to tady tak čtu, tak je mi líto opravdových matek, co to tu čtou a srovnávají se s matkou, která se stará jen o svou vizáž a co má chůvu na plný úvazek. Vy jste matka, která jezdí s dětmi na kroužky, věnujete se jim, do toho sedíte v práci (což není schůzka o kávě),“ rýpla si Tereza Barošová do Simony Krainové (45).

Manželce Milana Baroše se nejspíše nelíbí, že si Simona občas najímá chůvy na hlídání dětí. „Vy jste osobnost pro skutečné matky. To je totiž skutečný život, skutečně náročný, velký obdiv,“ dodala.

Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat. „Předem upozorňuji, že tento komentář můžete vnímat jako jízlivý a hned vám napíšu proč. Nevím, co jste tím sledovala, možná se vám zastesklo po zašlé slávě a máte pocit zviditelnění se, tak vám trochu touto odpovědí k tomu dopomůžu,“ rozepsala se Simona.

„Nevím přesně, jakou skupinu matek jste tou nevhodnou poznámkou chtěla oslovit vy, ale od matky, která celý život nic nedělá (samozřejmě se staráte o své děti, ale k tomu jsme my mámy již archetypálně a biologicky nastaveny), předvádí jenom svoje vysportované tělo v plavkách, postuje fotky z dovolených, selfíčka z luxusních míst a aut a sama se o tento luxury life nijakým způsobem nepřičinila, mi přijde minimálně zarážející,“ nebrala si modelka a matka Simona Krainová servítky.

„Víte, já si naopak vážím matek, které popisujete vy, protože vím, co je to, u toho i pracovat. Měla jsem v životě to štěstí, že jsem dostala do vínku ambici, dravost a emaptii k lidem, protože jsem se dostala do světa a od svých 15 let si sama na sebe vydělávám, a to poměrně úspěšně. Takže své rodině a dětem můžu dopřát dovolenou, jako si většina maminek, třeba i samoživitelek, nemůže dovolit.“

„Chůvu mám ale přesně z tohoto důvodu, jsem pracující máma. To je to, co neznáte vy, milá Terezo. Dokonce budete asi i překvapená, ale vařím každý den, když nejsem v práci, a děti si rozvážím sama, pokud nejsem s manželem na naší dovolené, což je maximálně 2krát v roce. Moje práce někdy vyžaduje celé dny strávené ve studiu, na kampani nebo taky na cestách, protože k práci modelky mi přibyla vlastní značka a ta vyžaduje péči o obchod. Nic mi nespadlo do klína,“ zakončila vzkaz Simona.

Související články

Další články