Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Drsná pomsta, nebo náhoda? Byt, kde zemřel Mareček (+3), zachvátily plameny!

+ Dalších 52 fotografií
Tragédie
Před týdnem otřásla severočeským městem Louny smrt tříletého chlapce Marečka (+3). Mezi tamními rezonují negativní emoce z události, která vypadá, že šlo o týrání dítěte. Teď se drama ještě vystupňovalo, když začaly hořet dveře bytu, ve kterém se otřesný případ stal.

Na internetu se svolali lidé, kteří se rozhodli v pátek u domu, kde Mareček zemřel, uspořádat smuteční mši. Jenže ta podle všeho nedopadla klidně. V místě, kde chlapeček zemřel, začaly hořet dveře. „Chytli ty plyšáci od svíček. Máme z toho akorát nepříjemnosti. Chodí nás sem lynčovat,“ uvedl Blesk s odkazem na slova sousedky Simony, matky týraného Marečka (+3). Na internetu se objevil ale i názor, že mohlo jít o pomstu.

Lidé v Lounech jsou tak případem rozlíceni, že matce vyhrožují lynčem. Simona se ohradila proti nenávistným komentářům na svou osobu.

Tříletý chlapeček zemřel v polovině února. Policie zadržela jeho otčíma Josefa K. (21) a obvinila ho z těžkého ublížení na zdraví a týrání osoby žijící ve společném obydlí. Soud na základě podnětu policistů poslal obviněného muže do vazby.

Mohlo by vás zajímat

Další články