Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Drsná odpověď Gábině Koukalové: Český biatlon si takovou špínu nezaslouží

Gábina se v nové knize opřela do mnoha lidí.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Gabriela Koukalová (28) a její manžel Petr Koukal (32) se rozhodli, že v nové knize budou mluvit nejen o společném sexu a anorexii, ale také o zákulisí českého biatlonu. Gábina popisuje, co všechno bylo špatně. Hlavní trenér Ondřej Rybář vzkazuje, že český biatlon si takovou špínu nezaslouží.

Gabriela Koukalová se rozhodla, že bude účtovat se všemi, kteří jí v životě ublížili. Nebo o kterých si to myslí.

V nové knize drsně útočí na kolegyni Veroniku Vítkovou – psali jsme zde. Dále útočí také na juniorského trenéra Jindřicha Šikolu. „Náš vztah s Veronikou se pokazil právě kvůli němu. Očkoval ji proti mně. Nebylo snad týdne, abych se nedoslechla, že o mně Veronika někde něco říká. Byla skoro jako posedlá,“ píše Koukalová v knize.

Vítková prý je zlá a proti Gábině poštvala celý tým. „Holky vybraly stůl a sedly si k němu tak, aby na mě nezbylo místo. Kluci by to nikdy neudělali. Holky bez Veroniky taky ne. Ale pokud tam je, odstřihnou mě a nebaví se se mnou. Možná jim vadí můj postoj k životu – že se na všem snažím najít něco dobrého, což může vypadat falešně. Veronika se více upíná na negativní věci, na všem hledá chyby,“ tvrdí Koukalová.

Pro web idnes.cz se ke knize vyjádřil také hlavní trenér Ondřej Rybář. Dříve měl s Koukalovou korektní vztahy. Dnes ho celá situace mrzí. „Trénovat Gábinu nebylo nikdy jednoduché. Já mám svědomí čisté. Udělal jsem pro ni naprosto vše, co bylo v mých silách. Nemá cenu komentovat některé úryvky na internetu. Český biatlon odvedl spoustu práce a ta si nezaslouží takhle špinit,“ uvedl zkušený trenér.

Související články

Další články