Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsná kritika po Výměně manželek: Partner Adély Marcel si servítky nebere, Hanka to pořádně schytala

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
výměna manželek
Ve středu mohli diváci vidět poměrně poklidnou Výměnu manželek. I přesto, že tentokrát lidé nebyli svědky bizarních momentů a vyhrocených situaci, tak mezi osmi očima to hlavně mezi maminkou Hankou a Adélou pěkně zajiskřilo. Dámy si navzájem vyčítaly výchovu dětí a partnery. Partner Adély Marcel si po Výměně manželek servítky na náhradní manželku Hanku rozhodně nebral.

Ve středeční Výměně manželek jsme poznali rodinu z Břežan, Hanku (33), Jana (43) a Honzu (13). S nápadem jít do Výměny manželek přišla Hanka. Na druhé straně jsme poznali Adélu (25), Marcela (45), Štěpánku (4) a Vanesu (8 měsíců), kteří žijí v Bedřichově.

Hlavním problémem je výchova Adéliny dcery Štěpánky, kterou má z předchozího vztahu. Rodina má také větší hospodářství, které si prosadila Adéla. A na něco takového nebyla tak úplně připravena náhradní maminka Hanka.

Naopak Adéla se v náhradní rodině nudila. Maminka Vanesy a Štěpánky je zvyklá postarat se jak o děti, tak o celé hospodářství. Servítky si nebral ani partner Adély Marcel, který měl k náhradní mamince Hance hodně výtek.

„Že by se o ty děti starala, to se také říct nedá. Když jsme se vrátil z práce, tak Štěpánka jezdila na kole po silnici a Hanka tady kouřila a pila kafe,“ řekl v rozhovoru pro TV Nova.

Související články

Další články