Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Drsná kritika Ornelly Koktové v Survivoru. Nic ji nebaví a jen si stěžuje, tvrdí první vypadlice Adéla Krejdlová

+ Dalších 10 fotografií

Jako první opustila exotický ostrov drsné reality show Survivor zpěvačka Adéla Krejdlová, která vypadla v duelu s youtuberem Mikýřem. V rozhovoru pro pořad eXtra Host prozradila, co stálo za tím, že ji označil celý kmen Titánů, a proč nešla do duelu s Ornellou Koktovou. 

Jasná volba

Zpěvačka Adéla Krejdlová z kmene Titánů strávila na opuštěném ostrově v rámci reality show Survivor pět dní, ale podle jejích slov jí to připadalo jako měsíc. Celý kmen hned na začátku rozhodilo nejen to, že nemají oheň, ale i nedostatek kokosů, kterými by se mohli zasytit.

I když ji mrzí, že v drsné reality show nevydržela déle, je ráda, že už je v pohodlí domova. Neuměla si totiž představit, že poté, co ji Titáni do jednoho označili na kmenové radě jako nejslabší článek, by se vrátila zpět místo Mikýře. "Byla to taková otevřená hra. Hned první den jsme řekli, že se to vykrystalizuje hned ten první duel, a já jsem od začátku věděla, že buď půjdu já, nebo Ornella," prozradila mladá umělkyně v pořadu eXtra Host.

Na rozhodnutí ostatních soukmenovců se snaží dívat pragmaticky. "Prohráli jsme hned čtyři výzvy za sebou a kluci chtěli silný kmen. Takže když jsme se podívali na nás pět holek, protože mezi klukama se určitě nikdo vyhazovat nebude, tak jsem byla já, Ornella, Ivana, Yeni a Denisa," podotkla Adéla, která si myslí, že sice není fitnesska, ale v silových soutěžích by řadu titánských holek strčila do kapsy.

"Ivana je z nás nejstarší a je to v uvozovkách ta největší celebrita. Všechno ví, všude byla desetkrát. Je to strašně fajn ženská, ale bylo poznat, že je starší, má ty zkušenosti a nějakým způsobem se nám je snaží vštípit," řekla k osobě herečky Ivany Jirešové a doplnila, že bylo jasné, že ona do duelu označena nebude. "Vylučovací metodou jsem zbyla já a Ornella a Ornella chtěla odstoupit na kmenové radě, takže koho napsat – Adélu," vysvětlila zpěvačka.


Ornellu hra nebaví

O odstoupení ze Survivoru mluvila Ornella Koktová téměř od samého začátku. "Hned od třetího nebo od druhého dne řekla, že ji to tam vůbec nebaví, že ji nebaví ani souboje a že ji nebaví ani ta hra, takže v momentě, kdy jsme měli rozhodovat ve hře o imunitu, kdo se nezapojí, ona sama řekla, že nechce hrát," překvapila svými slovy Krejdlová.

Známá influencerka o dvaadvacetileté zpěvačce mnohokrát na kameru poznamenala, že nic nedělá a jen leží. Jakým přínosem byla pro kmen tedy ona sama? "No my jsme to dělaly spolu," řekla na rovinu Adéla. "Kdykoli jsem přišla do přístřešku a chtěla si lehnout, tak už tam ležela, nebo přišla do dvou minut za mnou," dodala Krejdlová, která si myslí, že ani jedna z dívek v kmenu se do práce zrovna moc nehrnula.

Celý rozhovor s Adélou Krejdlovou si můžete pustit zde:

Koktové prý nebylo fyzicky dobře. "Točila se jí hlava. Myslím, že si to zkrátka chtěla zkusit, odpočinout si možná od rodiny... Co vím, tak ji tam Nova hodně chtěla, a já sama musím říct, že málokdo by na tu nabídku řekl ne. Těžko říci, pro co tam přijela, ale proč to vlastně nezkusit. Při nejhorším prostě vypadnete první, nebo odstoupíte," uvedla v rozhovoru Adéla, která vypadla po duelu s Martinem Mikyskou alias Mikýřem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy