Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Drsná hádka ve Výměně manželek: Bára svými sarkasmy vytočila Tondu do nepříčetnosti

+ Dalších 7 fotografií

Ani tentokrát to účastníci nové řady Výměny manželek neměli jednoduché. Zatímco temperamentní Bára (32) se potýkala se vzdorovitým Jarouškem (3) a jeho urážlivým tatínkem Tondou (53), diametrálně rozdílná Jarka (39) si musela vybojovat své postavení v šenovském bytě a přimět tak trochu pohodlného Pavla (36), aby odhodil mobilní telefon a věnoval se svým dvěma dcerám a domácnosti.

Nacamraný abstinent

Manželka a maminka Bára nechala doma svého muže Pavla a dvě dcerky Barunku a Elišku a vypravila se do rodinného domu v moravské vesničce Hlivice. Svou roli si vyměnila s klidnou Jarkou (39), která „opustila“ manžela Tondu (53) a dva kloučky Martina s Jarouškem a na deset dní se zabydlela v šenovském bytě.

Ačkoliv prvních pár dní spolu náhradní rodiny vycházely bez problémů, netrvalo to dlouho a začala se nad nimi stahovat mračna. Svérázná Barbora měla možnost se na vlastní kůži přesvědčit o tom, že dotknout se mužského ega se krutě nevyplácí.

Bára, která se po celý pobyt nenechala rozházet ustavičnými Tondovými narážkami a urážkami ohledně kouření a své postavy. Stačilo jedno rýpnutí a hádka byla na světě. Během rodinného výletu si údajný abstinent Tonda dal trošku do trumpety a Bára si do něj rýpla, že chlastá. Její náhradní manžel si tuto sarkastickou legrácku vzal natolik osobně, že okamžitě odvolal celý výlet a neobměkčilo ho ani to, že se obě děti těšily na slíbený sjezd na koloběžkách. „Je to magor,“ vyjádřila se na Tondovu adresu tak trošku hubatá maminka.

Pavlovo prozření

Zatímco Bára bojovala s kluky v Hlivicích, Jarka se pustila do náhradního manžela Pavla. Pavel měl totiž dojem, že žena by se měla zvládat starat o děti, obstarávat domácnost a ještě vládnout v kuchyni. Jarka zase nedokázala pochopit proč by měla dohlížet na děti, když jsou zrovna ve stejné místnosti s Pavlem a může se jim v klidu věnovat během toho, co ona připravuje večeři.

Chvíli to sice trvalo, ale nakonec Pavel prozřel, odložil telefon a podal své náhradní manželce pomocnou ruku nejen s oběma malými holčičkami, ale i s domácími pracemi. „Šlo mi o to, abych si zjistil, jestli opravdu je tak náročný bejt sedm dní v tejdnu s dětma doma a starat se o ně a domácnost a to jsem si stoprocentně osvědčil, že je to fakt náročný,“ svěřil se Pavel čím ho účast ve Výměně změnila. „Telefon taky omezím. Není to tak důležitá věc, máme děti a ten čas radši věnuji dětem,“ dodal.

Mezi 8 očima

Když se oba manželské páry opět shledaly skočila Bára Pavlovi do náruče. Tomu dokonce ukápla slzička. Během diskuze u jednoho stolu Bára sdělit Jarce svůj dojem, že se Jarouškovi málo věnuje. Ve třech letech totiž v porovnání s její vlastní dcerou téměř nemluvil, neuměl poznávat barvy a nezvládl si sám obouvat botičky.

Jarka zase neváhala vychválit Pavla až do nebe. Během jejího pobytu nedošlo k žádnému konfliktu, čas na telefonu trávil minimálně a pomáhal jí s dětmi i chodem domácnosti. Nakonec si Bára s Tondou vyříkali svůj konflikt ohledně jeho alkoholového extempore. Vše dobře dopadlo. Jarka si potvrdila, že jí všichni kluci hodně chybí a Bára je šťastná, že si Pavel uvědomil, že mateřská dovolená opravdu není dovolená.

Související články

Další články