Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DRSNÁ HÁDKA v Ordinaci: Bibi se dozví o nevěře Marka, ten s ní chce miminko!

Zdroj: TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 52 fotografií
Ordinace
Bibi si prochází nejtěžším životním obdobím. Marek, kterému tolik věřila, ji podvedl s boxerkou Erikou. Dlouho posílal Bibi k šípku s pokusem o miminko a obrátí zrovna ve chvíli, kdy se Bibi dozví, že se vyspal s Erikou. Dnešní Ordinace v růžové zahradě vyvrcholí drsnou hádkou!

Ordinaci v růžové zahradě se bude ve čtvrtek hodně křičet. Marek se konečně odhodlá a řekne Bibi, že s ní chce mít dítě. Jenomže to udělá zrovna v momentě, kdy se Bibi dozví o jeho nevěře s Erikou!

Boj o lásku tolik zbožňovaného páru se rozjede na plné obrátky. Mají za sebou vzestupy i pády a velké množství chyb. Ty ale nemusejí zapříčinit jejich rozchod!

Dalším šokujícím obratem ve čtvrteční Ordinaci bude nabídka Andreje Martynčáka, který přichází za Zdenou s tím, že pomůže s hledáním ztracené Haničky. David Suchý zuří, vždyť Martynčák Zdenu málem zavraždil, ale ta ho bere na milost. Když jde o záchranu Haničky, spřáhla by se klidně i ďáblem…

Řádit bude i primář Mára, který pokračuje v čistkách na svém oddělení v kamenické nemocnici. Tentokrát si vezme na paškál Darka, jenž si svým chováním na vyhazov zadělal sám.

Související články

Další články