Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsná hádka a týden plný vulgarismů: Výměna manželek bude pořádné drama

+ Dalších 5 fotografií
Výměna manželek
V novém díle oblíbené reality show Výměna manželek uvidíme, zda zvládne temperamentní sestřička Petra rodinu se čtyřmi dětmi a tatínkem, který se doma moc nepřetrhne. Také zjistíme, jestli se dokáže Věra bez vulgarit přizpůsobit jinému životnímu rytmu, než na jaký je zvyklá.

V nové epizodě pořadu Výměna manželek poznáme rodinu z Kozárovic, Věru (35), Davida (40), Karolínu (13), Tondu (11), Davida (7) a Ondru (16 měsíců). Na druhé straně se nám představí Petra (32), Petr (41) a Míša (4), kteří žijí v Kostelci nad Labem.

Rodinu z Kozárovic do Výměny manželek přihlásil David. Udělal to jen kvůli penězům, které potřebují na rekonstrukci bytu. Partneři jsou spolu celých patnáct let a první dítě se jim narodilo po necelém roce vztahu. Protože Věra vychovává čtyři děti, nikdy nepracovala. Rodinu tedy živil až do nedávna pouze David. Toho ale bohužel v práci ranila mrtvice a od té doby je v invalidním důchodu. Partneři se pod jednou střechou hodně hádají a v minulosti došlo i na fyzická napadání.

Oproti tomu partneři z druhé rodiny se znají už od dětství. Aktuálně si prochází velkou krizí, a proto se rozhodli do pořadu přihlásit. Petra tvrdí, že Petr je velmi šikovný, ale zároveň i neuvěřitelně líný. Od Výměny tak čekají rozuzlení toho, jestli spolu zůstanou, či nikoliv.

Pokud si ovšem Petra stěžovala na svého partnera, z Davida bude doslova šokovaná. S ním si těžce povahově nesedne. Petra nedokáže pochopit, v čem to její náhradní rodina žije a proč David za celou dobu s bytem nic neudělal. Navíc podle ní neustále ponižuje své děti a je velmi vulgární. Dokonce mezi nimi proběhne obrovská hádka, kde o sprostá slova nebude nouze. Rozhodně se máme na co těšit.

Související články

Další články