Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Drsná hádka a následný pád z balkonu! Sousedka promluvila o děsivých minutách před smrtí Lucie (†35) !

Lucie zemřela po pádu z 5. patra.
V bratislavské části Ružinov se v pondělí kolem deváté hodiny večer odehrálo drama! Smrt mladé Lucie po pádu z balkonu doprovázejí záhadné okolnosti. Její manželství s dětským lékařem Borisem údajně nebylo vůbec tak dokonalé, jak se zdálo na první pohled, vypověděla sousedka zesnulé.

Nešťastný pád z balkonu stál Lucii život. Rodinná tragédie šokovala jak manžela, tak i sousedy z bratislavského sídliště. Tragédie se odehrála v pondělí po deváté hodině večer. Podle informací Nového Času se měli manželé pohádat a následně udobřit. Manžel Boris měl připravit své manželce večeři, když se otočil, viděl ženu vypadnout z balkonu.

I když reagoval okamžitě, poskytl své ženě první pomoc a přivolal záchranáře, svůj boj o život Lucie prohrála. Známý bratislavský lékař a manžel zesnulé Lucie byl z tragédie v šoku a psychicky se zhroutil.

O tragické noci promluvila i sousedka: „Žena křičela o život: ,Prosím, už dost, už ne, prosím, ne…,“ řekla vyděšená sousedka serveru čas.sk.

„Byl to hrozný řev, v životě jsem neslyšela někoho tak hrozně křičet ze strachu. On prý vypověděl jinak, prý nic neslyšel, jen otevření dveří na balkon. Pokud tohle tvrdí, tak lže! Muselo se tam něco dít,“ prozradila sousedka manželů.

Mohlo by vás zajímat

Další články