O tom, že růžová Dominika Myslivcová by ráda oslovila voliče, jsme už psali. Její volební program je bizarní a samozřejmě velmi růžový.

Na paty jí šlape herec a realitní magnát Jiří Marie Sieber. Ten by na Mostecku rád proklouzl mezi senátory. A podle předběžných reakcí na jeho facebookovém profilu do voleb rozhodně nejde jako nějaký outsider.

Sieber se rozhodně nestará, zda jeho mluva působí mile a diplomaticky. Prostě jde rovnou k věci.

Na svém webu píše: „Jsem kandidátem do Senátu 2016 na Mostecku za politické hnutí Řád národa. Místní problematiku velice dobře znám, a jelikož 25 let pracuji v realitách a bytech, chtěl bych se zaměřit především na oblast bydlení, zneužívání sociálních dávek a cikánskou problematiku, aby se z Mostecka nestalo Chanovsko.“ Zajímavá je také jeho teorie, že za 2. světové války žádné plynové komory neexistovaly.

Šéfem hnutí Řád národa je Josef Zickler. Také muž, který vypadá jako hrabě Drakula, se necítí předem poražen. Tak uvidíme, jak si nacionalisté povedou. Politologové hovoří o tom, že nacionalistických a antiislámských skupin je tolik, že si budou navzájem požírat hlasy. Uvidíme, zda se tyto strany někdy spojí v jeden silný blok.

Když si uvědomíme, že v naší krásné zemi stále působí komunisté, tak si uvědomíme, že Dominika Myslivcová opravdu není to nejhorší. Pak tu máme hnutí ANO, kterému stále hodně lidí neumí říct NE. Hodně si věří také ČSSD, kde Bohuslav Sobota odvádí nezapomenutelnou roli hráče, který to umí koulet v Bruselu i v Dolní Lhotě.

Vedle ODS, která je v klinické smrti, je tu TOP 09, která do klinické smrti směřuje. Strana postavená na tom, že Kalousek se změnil a Schwarzenberg (78) nespí, ztrácí rychle sympatie. A pak už tu jsou jen lidovci. Vždy dostanou pár hlasů, ale vždy se pak nějak dostanou tam, kde se mlaská…

Kdo umí, ten umí.

Tak jděte k volbám a dobře vyberete.