Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Drsná dohra ve Výměně manželek mezi osmi očima: Já tě zabiju, křičel manžel

+ Další 2 fotografie
výměna manželek
Už ve středu večer nás čeká další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát nebude o vyhrocené situace nouze. Všechno vygraduje mezi osmi očima, kdy téměř dojde k bitce mezi oběma partnery manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Nikol v domácnosti submisivní Nikoly, kde vládne pevnou rukou Patrik. A zda si užije Nikola poklidnou domácnost u pohodového Andreje?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Písku, Nikolu (30), Patrika (28) a Leontýnku (2). Na druhé straně se seznámíme s Nikol (24), Andrejem (28) a Ondrou (13 měsíců), kteří žijí v Krupce u Teplic.

Nikola s Patrikem spolu žijí devět let. Jejich partnerství nebylo nikdy poklidné, a to je hlavní důvod, proč se do Výměny manželek přihlásili. Patrik na Nikolu neustále nadává a věčně ji kvůli něčemu cepuje.

Druhý pár je na sebe hodně fixovaný a čas spolu tráví prakticky pořád. Chtěli si tak vyzkoušet, jaké to bude při odloučení. Andrej již po několika dnech odhalí, že jeho náhradní manželka Nikola, je psychicky velmi zdeptaná.

Podle jeho slov je pořád v pozoru a panuje u ní nervozita. Záhy zjistí, že její partner Patrik jí několikrát dal facku a že nadávky jsou u nich doma téměř na denním pořádku.

Produkce Výměny manželek navíc zprostředkuje setkání Nikoly s její babičkou, kde se jí Nikola svěří, že Patrik jí vyhrožoval vyhozením z okna. Setkání je plné slz a smutku.

Středeční Výměna manželek bude stát opravdu za to. Na jedné straně je mladý sympatický pár, který začal mít problémy ve vztahu. Partnerovi se po jeho černovlasé přítelkyni nestýská a tohle by ona chtěla pomocí Výměny manželek změnit.

V druhé rodině je problém hlavně v komunikaci. "Já tady prostě nechám jeden flek a on po mně začne řvát. Že jsem prostě neuklidila," stěžuje si krátkovlasá maminka malého chlapečka, která na deset dní zakusí život v jiné rodině a nebude to pro ni rozhodně jednoduché.

Rozhovor mezi osmi očima v nové epizodě Výměny manželek nebude vůbec poklidný. Jak vyhrocená situace dopadne a co bude vůbec spouštěčem takové agrese? Premiérový díl sledujte ve středu 11. března ve 20:20 na Nově!

Související články

Další články