Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Drsná daň za lásku! Koptíkova exmanželka mu dala nůž na krk! Ustojí to Gregorová?

Exmanželka Pavlína nechce Ondřejovi dávat jejich společné děti…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Ondřej Koptík (33) a herečka Hana Gregorová (65) k sobě po rozchodu našli opět cestu a několik týdnů žijí ve společné domácnosti. Jenže jejich romance má i krutou daň. Jak eXtra.cz jako první informovalo, Koptík nesmí vídat své děti kvůli návratu ke Gregorové. A aktuálně je to mnohem horší, než doposud bylo...

Náš zdroj blízký Koptíkově exmanželce totiž tvrdí, že Koptík nejprve nesměl vídat svoje děti, teď je situace taková, že jeho děti nesmějí být v přítomnosti Gregorové. „Nejprve mu Pavlína, Koptíkova ex, zakázala vidět děti. Teď polevila. Ondřej je smí vidět, ale pouze v její přítomnosti. Samotné mu je nedá, protože bytostně nenávidí Gregorovou, ke které se vrátil a myslí si, že by na děti mohla mít herečka špatný vliv,“ řekl nám zdroj, jak moc jsou vyostřené vztahy mezi Koptíkem a jeho exmanželkou.

Sám Koptík odmítl cokoliv komentovat. Moc dobře totiž ví, že by si mohl nasekat kupu problémů. Má tak před sebou hodně těžké dilema. Mít své děti a strávit s nimi třeba několik dnů i přes noc, kvůli čemuž by se musel rozejít s Gregorovou, nebo dále chodit se starší herečkou, ale ztrácet vliv na své potomky. Je to hodně těžká volba… Může se totiž stát, že přijde den, kdy si Koptík bude drbat hlavu, že více času nevěnoval svým dětem než herečce, která mu třeba za pár měsíců, možná let, dá definitivně košem.

Související články

Další články