Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drsná cenzura na FACEBOOKU: Koktu potrestali za video s malým Quentinem! FOTO UVNITŘ

Pepa Kokta dostal ban z nevinné video
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Tohle je tedy hodně silné kafe a přemýšlíme, jestli to náhodou Mark Zuckerberg and his boys s uplatňováním mravních zásad na Facebooku pekelně nepřehnali. Čím dál víc se utahují šrouby, člověk už nemůže napsat ani slušnou kritiku, aby nehrozila blokace. Josefa Koktu (61) ale nyní správci sociální sítě zablokovali ještě za hodně drsnější věc!

„Postoval jsem video s malým Quentinem, jak se koupe v bazénu. Nebylo tam vůbec nic závadného, ani nic nevhodného nevykukovalo. Ale dostal jsem banána na měsíc. Vlastně za šíření dětské pornografie, “ kroutí hlavou manžel Ornelly Koktové (25).

Facebook jde opravdu ode zdi ke zdi. Dřív mohli lidé druhým vyhrožovat klidně i vraždou a nic se jim nestalo. Dnes pomalu proti druhému použijete nepřijatelné interpunkční znaménko a už vás odstaví.

Nicméně video s Quentinem šlo asi pryč hlavně kvůli tomu, aby snad, nedejbože, nelákalo pedofily. V určitou chvíli se pod vodou tak z pěti procent rýsuje náznak jeho budoucí chlouby a pak nahý klučina dvě vteřiny ukazuje půlky nad vodou. Jenže to už je podle sociálních sítí asi příliš, a tak Josef Kokta dostal flastr.

„Blokace za vyjadřování se k politice zpřísnilo nejvíc, ale já na svém profilu naštěstí žádnou politiku neřeším. Jsem liberál. Ale oni evidentně člověka zablokují klidně i za prkotinu. Horší je, že mi to už jednou i hodně uškodilo v práci. Taky jsem dostal blokaci za nějaký totální nesmysl, ale protože se mimo jiné živím správou sociálních sítí, najednou jsem nemohl měsíc nic dělat. Řeší se to samozřejmě druhým profilem, jemuž se po konci blokace na tom původním profilu přiřadí správcovská práva. Ale stihne to uškodit,“ dodal Josef, který se dost bojí, kam až přehnaná cenzura Facebooku jednou zajde.

Související články

Další články