Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

DRSNÁ BITVA: Povětrnice z Brna se pustila do křížku s Feuereislovou z VyVolených!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 23 fotografií
VÁLKA NA INSTÁČI
Eva Feuereislová (29) z VyVolených se stala terčem kritiky noname dívky z Brna, která se označuje za profesionální prostitutku. Jenže to ta nebožačka neměla dělat! Silikonová Evča se ji rozhodla zadupat do země takovým způsobem, až na ni chce samozvaná lehká děva podávat trestní oznámení.

„Všechno začalo tím, že ta holka se v live streamech na Instagramu pouštěla do mě, Nely Slovákové, Zuzany Plačkové a dalších. A Evča si to zkrátka nenechala líbit. Tak ji paroduju a dělám si z ní legraci. Lidé na to neuvěřitelně reagují, baví je to a dělají třeba i koláže. Za poslední týden mám díky tomu milion a půl zhlédnutí,“ řekla eXtra.cz Eva.

„Z mojí strany to není žádný cílený útok na lidi se silnější postavou nebo na obojetné. Jde jen o ni. Má absolutní absenci sebereflexe. Je zanedbaná a sama soudí influencerky. To je bizár. Je jí pětadvacet let, ale vypadá na padesát. Už se takhle zhuntovala,“ myslí si Feuereislová o ženě stojící za profilem denikprostitutky.cz_.

Ta se jmenuje Lena, před klienty se ale představuje jako Květa. A tvrdí o sobě, že je jedinou prostitutkou, která se za svou profesi nestydí a otevřeně a neanonymně o ní mluví. Právě o Feuereislové začala tvrdit, že má být luxusní společnicí z Dubaje, na což Eva reagovala tvrzením, že do hlavního města Spojených arabských emirátů létala kvůli focení.

Bubla Bůčková

Ve svých parodiích třeba tělnatou dívku napodobuje včetně její příšerné angličtiny nebo ji ukazuje coby slavnou půltunovou Bublu Bůčkovou z geniálního seriálu Malá Velká Británie Tím prý už naštvala Lenu tak, že jí hrozí policií.

„Vyprávěla třeba, že měla nabídku na análek a že by to přehodila na mě. To už je o paragrafech, o obchodu s bílým masem a o kuplířství. Přitom chce udat ona mě. Nevím za co. To by lidé jako pan Jablonský, kteří imitují politiky, museli bručet už řadu let,“ vysvětluje VyVolená s tím, že se žádnou podle svých slov „nudlí z Brna“ a princeznou Droběnou nebude nechat urážet.

„A i kdyby některá z dalších influencerek byla prostitutka, jak ona tvrdí, bylo by mi to jedno. Hlavní je, že si ty holky nefotí tlusté fotky na Instagram a nedopouštějí se tím obecného ohrožení,“ přisadila si Eva Feuereislová

Související články

Další články