Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drsná bitva mezi taxikáři: Konkurenci zapalují vozy!

Taxikáři se nemají příliš v lásce.
Zdroj: Profimedia
Nejeden žhářský útok se stal české taxislužbě, která je považována za levnou konkurenci. Zdá se, že mezi některými taxislužbami v České republice panuje skutečná nevraživost, která graduje až v trestné činy. Hasiči v posledních dnech zasahovali u více podobných případů.

Bitva plná závisti je mezi taxikáři v plném proudu. Hasiči naposledy zasahovali u požáru vozu jedné královéhradecké taxislužby, která jezdí za nižší ceny než ostatní. Škoda se pohybuje kolem tří set tisíc korun, píše web ČT24. „Připomíná mi to různé mafiánské metody z kraje 90. let. Je možné, že je to konkurenční boj. Tady už jde o život a připadá mi to velmi nebezpečné,“ řekl spolumajitel firmy Jiří Kostlán.

Této taxislužbě během několika měsíců shořelo sedm aut, ale zatím nikdo obviněn nebyl. Nová firma jezdí za výrazně nižší ceny, což se zjistilo, když je ČT porovnávala na osmikilometrové trase po Hradci Králové. Rozdíl mezi cenami na dané trase skutečně nebyl zanedbatelný. „Je to okrádání nás všech, že neplatí daně. Nezapínají taxametr. Mají na něm 80 korun,“ tvrdí muž z dražší taxislužby. Doufejme, že už žádná auta neshoří.

Související články

Další články