Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Drsná bitva mezi taxikáři: Konkurenci zapalují vozy!

Taxikář si myslel, že ho čeká obyčejná jízda s opilou holkou.
Zdroj: Profimedia
Nejeden žhářský útok se stal české taxislužbě, která je považována za levnou konkurenci. Zdá se, že mezi některými taxislužbami v České republice panuje skutečná nevraživost, která graduje až v trestné činy. Hasiči v posledních dnech zasahovali u více podobných případů.

Bitva plná závisti je mezi taxikáři v plném proudu Hasiči naposledy zasahovali u požáru vozu jedné královéhradecké taxislužby, která jezdí za nižší ceny než ostatní. Škoda se pohybuje kolem tří set tisíc korun, píše web ČT24. „Připomíná mi to různé mafiánské metody z kraje 90. let. Je možné, že je to konkurenční boj. Tady už jde o život a připadá mi to velmi nebezpečné,“ řekl spolumajitel firmy Jiří Kostlán.

Této taxislužbě během několika měsíců shořelo sedm aut, ale zatím nikdo obviněn nebyl. Nová firma jezdí za výrazně nižší ceny, což se zjistilo, když je ČT porovnávala na osmikilometrové trase po Hradci Králové. Rozdíl mezi cenami na dané trase skutečně nebyl zanedbatelný. „Je to okrádání nás všech, že neplatí daně. Nezapínají taxametr. Mají na něm 80 korun,“ tvrdí muž z dražší taxislužby. Doufejme, že už žádná auta neshoří.

Související články

Další články