Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DROGY, SEX A NÁSILÍ: Adrianu rozchod dostane opět k neřestem. Ocitne se zase na dně?

Adriana je jednoduše blázen.
Zdroj: archiv, TV Nova
+ Další 2 fotografie
Adriana se sice snaží působit nad věcí, ovšem rozchod s Eddiem absolutně nezvládne. Nejhorší nastane, když se s ním opět sejde. To ji naprosto rozhodí a opět spadne k neřestem. Jak bude řešit kritickou situaci?

Šárka Vaculíková (29) zvládá v Ulici roli Adriany Peškové skutečně na jedničku. Až to vypadá, jakoby s podobným životním stylem měla zkušenosti. Adrianu potkal nedávno složitý rozchod s Eddiem, během kterého dokonce došlo i k fyzickému útoku z její strany.

Adriana to vůbec nezvládne. Když si Eddie dojde do Coolny, kde pracuje, na schůzku s Matějem, tak ho nechá vyhodit místními návštěvníky. Hodně ji to vezme a vše bude řešit alkoholem a později dokonce drogami!

V minulosti už přitom byla kvůli těmto neřestem na absolutním dně a právě z něj ji tenkrát Eddie dostal. Vypadá to, že tohle skutečně nemůže dopadnout dobře. Adriana to vůbec nezvládá. Ulice bude tento týden opravdu zajímavá…

Související články

Další články