Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Drogy, pokus o sebevraždu a teď dítě: Nepoučitelná Adriana se vrací zpátky do Ulice i s nadílkou

+ Dalších 31 fotografií
ULICE
Adriana Pešková je číslo od začátku až dokonce. Všude, kde se tahle holka objeví, tak způsobí rozruch. Přesto ji diváci seriálu Ulice mají rádi a ptají se, kdy se konečně Adriana vrátí. Návrat Adriany Peškové bude opravdu velkolepý. Nevrátí se totiž sama, ale s uzlíčkem překvapení.

Je tomu téměř rok a kousek, co Adriana Pešková odletěla pracovně do Austrálie. A to by samozřejmě nemohla být Adriana Pešková, aby nezpůsobila kolem svého návratu pořádný rozruch. Pravdou je, že Adriana to neměla nikdy jednoduché.

Pravidelní diváci moc dobře vědí, že Adrianě nejdříve zemřela matka, pak si prošla drogovým obdobím a nakonec téměř spáchala sebevraždu. Pořádným překvapením je to, že se Adrianě během pobytu v Austrálii narodila dcera Klárka.

„Taky si myslím, že by bylo dobré trochu zatopit pod kotlem. Už dlouho mají Adrianini blízcí doma velký klid. Nic neřeší, nemají žádný pořádný problémy. Je třeba to trošku rozkřísnout,“ řekla na streamu představitelka Adriany Bláhové Šárka Vaculíková.

„Umíte si představit, že bych se vrátila jako Adriana a nevzbudila bych žádný rozruch? To byste se ve mně velmi pletli.“ „Miminko je Adrianinou nedílnou součástí, takže pokud přijede ona, rozhodně nepřijede sama," dodala.

Mohlo by vás zajímat

Další články