Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Drogy mu vzaly duši: Z pohledného mladého tatínka (26) se stal vykroucený narkoman

Drogy mu vzaly duši: Z pohledného mladého tatínka (26)  se stal vykroucený narkoman
Zdroj: facebook
+ Dalších 10 fotografií
děsivé
S opravdu děsivým příběhem se podělila zoufalá matka z Ameriky. Jennifer Salfen-Tracy sdílela na sociální síti snímky svého syna, který propadl drogám. Je strašné, jak se člověk kvůli závislosti dokáže změnit. Ona sama případ popisuje jako „tvář heroinu a pervitinu“.

Zoufalá matka Jennifer Salfen-Tracy se na sociální síti otevřela a nechala všechny nahlédnout pod pokličku. Jako mnoho jiných rodin, i ta její se potýká se závažným problémem, a tím jsou drogy. Z jejího syna, který má milující rodinu a dokonce děti, se stal drogově závislý.

Podle slov Jennifer je její syn Cody Bishop na drogách zhruba sedm měsíců a jeho proměna je opravdu děsivá a odstrašující. Jennifer to popisuje jako pravou tvář heroinu a pervitinu. Píše, že z jejího syna se stal bezdomovec, který žije v ulicích Las Vegas. Během tak krátké doby se změnil k nepoznání. Drogy si zkrátka berou svoji daň a netrvá to dlouho.

Jennifer psala, že je strašné slýchat od lidí, co se právě děje s jejím synem. Ale mnohem horší pro ni je nevědět. Nezbývá jí nic jiného, než se za syna modlit. Doufá, že Codyho takový život unaví a vrátí se domů a nechá si pomoci. Je smutné, že lidé jsou ochotni obětovat svůj život a vyměnit ho za drogy. Nejenže se změní kompletní vizáž, ale vysaje vám to i duši. Život ve stínu a tmě bez radosti a smíchu. To je to, co potkalo Codyho. Trpí nejen on, ale i jeho blízcí. Případ by měl sloužit jako varování pro všechny a Jennifer se snaží lidi upozornit, aby o takových problémech nemlčeli. Podívejte se do fotogalerie, jak se Cody změnil.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy