Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Drogy jsou minulostí: Bývalá narkomanka Demi Lovato se ukázala bez make-upu

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Foto bez make-upu
Zdá se, že Demi Lovato (27) má drogové období definitivně za sebou. Její hvězda opět stoupá vzhůru a zpěvačka se zase vrací do formy. Ačkoli má nějaká ta kila navíc, pořád jí to neskutečně sluší. Nyní se s fanoušky podělila o fotku, na které nemá jedinou kapku make-upu.

Někdejší Disneyho hvězdička se vrací zpět tam, kde byla, než naprosto propadla drogám. Demi Lovato si většina spojuje s heroinem a předávkováním. Poslední měsíce to ale vypadá, že se Demi konečně dává do pucu.

Zpět na výsluní

Demi si toho prožila opravdu hodně a ne vždy se jí dařilo. Už jako malá se stala celosvětově známou celebritou. Jenže jak už to tak bývá, sláva v nízkém věku může pořádně zatopit v kotli. A Demi doslova vyhořela. Propadla totiž návykovým látkám a musela si sáhnout až na samé dno. Předávkovala se a skončila na léčení... několikrát.

Naštěstí si uvědomila, že v životě jsou mnohem důležitější věci než bujaré večírky. Pomalu se vrací zpět na výsluní, odkud tehdy rychle a nečekaně spadla. Před nedávnem například zazářila na Super Bowlu, kde zazpívala národní hymnu, čímž se jí splnil sen.

Krasavice od přírody

Než se Lovato po svém excesu s drogami vrátila zpět na sociální sítě, byla vcelku štíhlé postavy. Ale bez "zázračných" pilulek se zřejmě postava udržuje těžko. Demi rapidně nabrala, za což se vůbec nestydí. Ba naopak. Na svém profilu se dokonce sama chlubí fotkami v plavkách. Nemůžeme se jí divit, protože i s kily navíc je nádherná.

Krom plných křivek může být Demi hrdá na svoji perfektní pleť. S fanoušky se podělila o fotku bez make-upu. A musíme uznat, že vypadá opravdu skvěle. Málokterá celebrita by si totiž mohla dovolit vyvěsit fotku bez malovátek. Lovato má dokonalý obličej bez jakýchkoliv vad. Sami se přesvědčte ve fotogalerii, jak je krásná.

Související články

Další články