Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Drogový dealer Demi Lovato promluvil: Znala riziko a věděla, že ji to může zabít!

+ Dalších 13 fotografií
Momentálně nenáviděný drogový dealer zpěvačky Demi Lovato Brandon Johnson se rozhodl promluvit o celé věci a uvést ji na pravou míru. Jak to doopravdy bylo a co vše byla zpěvačka ochotna riskovat kvůli své dávce?

Objevují se nové informace o předávkování známé zpěvačky a hvězdy Disney Channel Demi Lovato. Její drogový dealer se konečně rozhodl veřejně promluvit a objasnit situaci, která nastala po předávkování.

Pro TMZ odhalil Brandon pozadí celé události, ale i vztah se zpěvačkou. Řekl, že tu noc jí opravdu prodal silné prášky, mělo se jednat o oxykodon, který míchal s fentanylem. Dealer ale tvrdí, že na večírku u Demi zůstal několik hodin a zpěvačka v klidu usnula.

Lék fentanyl je extrémně silný až smrtící a způsobil již mnoho úmrtí po celé zemi. Johnson řekl, že si Demi uvědomovala, jak jsou pilulky silné a sama si o ně řekla.

„Já jsem jí řekl, že to nejsou farmaceutické látky, ale že se jedná o mix silných léků, které jsou v této kombinaci velmi nebezpečné. Plně chápala, co jsem jí řekl, i přesto prášky požila. Bylo hrozné, co se jí stalo, ale pro kohokoli, kdo si myslí, že v tom byly i jiné záměry nebo něco dalšího, šíleně se plete.“

Dealer tvrdí, že tu noc požil stejné prášky jako zpěvačka. Lovato je v současné době v rehabilitačním zařízení a zotavuje se.

Související články

Další články