Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Drogová královna Katka v rukou policie: Vrátila se do Prahy a už v tom zase lítá

Zdroj: Jiří Píša / Jiří Masojídek / eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
KATKA

Nejznámější narkomanka ČR Katka Bradáčová (43) delší dobu bydlela v Jílovém u Prahy a chvíli to dokonce vypadalo, že se dává po malých krůčcích dohromady. Nyní se ale vrátila zpátky do Prahy a zdržuje se v okolí Anděla. Podle snímků to vypadá, že v tom zase lítá, a navíc byla zachycena ve chvíli, kdy ji šacovala policie. 

Ještě minulý rok to vypadalo, že se nejznámější narkomanka v Česku Katka snaží odrazit ode dna a drogám dát navždy sbohem.

V jednu chvíli se dokonce odstěhovala a bydlela v Jílovém u Prahy, kde chtěla se svým partnerem Ivem abstinovat.

"Katka se snaží celou dobu od našeho posledního rozhovoru abstinovat a věřte mi, že to nemá vůbec lehké. Ty stavy, měnící se nálady jsou kolikrát na zabití. Ale každý, kdo o Katce pochybuje, se za nějakou dobu přesvědčí, že jde dostat se z úplného dna zase zpět do společnosti a začlenit se," říkal pro eXtra.cz partner Ivo před rokem.

Katka se snažila ve svém životě již několikrát přestat brát drogy, ale nikdy se její odvykání nesetkalo s úspěchem.

Katka Bradáčová byla posledně na subotexech. Před pár dny byla viděna v Praze na Andělu, což patrně znamená, že zase v něčem lítá.

Navíc byla zachycena ve chvíli, kdy kolem ní stáli policisté v civilu a prohledávali její věci. Už prakticky neexistuje nikdo, kdo by věřil, že Katka se ze závislosti někdy dostane.


Související články

Další články