Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Drogami zničená přítelkyně heroinové Katky rok abstinuje: Válčí ale se závažnou psychickou poruchou

Drogami zničená přítelkyně heroinové Katky rok abstinuje: Válčí ale se závažnou psychickou poruchou
Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
život na drogách
Petra Cielová (35) je dlouhých patnáct let přítelkyní Katky Bradáčové a na rozdíl od ní pochází z dobře situované rodiny umělců. Ani takové zázemí jí však nezabránilo v tom, aby nezačala brát drogy a nespadla na úplné dno. V současné době o sobě dala vědět s tím, že je již rok čistá, ale rozjela se u ní psychická porucha, která jí znesnadňuje život. Petra je zhruba o šest let mladší než heroinová Katka a vypadá to, že se konečně dala na tu správnou cestu. Vydrží jí to ale? Již v minulosti šest let abstinovala od pervitinu a následně se k němu vrátila.

Petra Cielová je dcera slavných scénáristů Hany Cielové a Štefana Uhríka. Dívka během pubertálních let spadla do drog, ze kterých se opakovaně snažila dostat. Petra se zná více než patnáct let s Katkou Bradáčovou, která k ní domů chodila vařit perník.

V podstatě sympatická Petra se šest let nedotkla pervitinu, ale následně do závislosti opět spadla. "Davle u Prahy, přijeďte prosím kdokoliv s něčím," prosila na sociálních sítích ještě před dvěma lety. Následně se po ní slehla zem.

Dostat se ze závislosti na tvrdých drogách je vždy trnitá a obtížná cesta a ne všichni ji zvládnou. Důkazem je samotná Katka, která je od 18 let závislá na heroinu a ani narození vlastní dcery jí nepomohlo k tomu, aby přestala.

Lidé na sociálních sítích Petře fandí

Petra o sobě dala před pár dny vědět s tím, že je již rok čistá. "Co se týče drog, tak jsem už překonala rok abstinence, ale našel se další problém. Mám hraniční poruchu osobnosti a doktorka do mě akorát pere léky a nic se mnou nedělá," povzdechla si a dodala, že by byla ráda za jakýkoliv tip na dobrého psychoterapeuta.

Lidé na sociálních sítích Petře fandí a doufají, že za špatnou minulostí plnou drog udělala konečně tlustou čáru. Někteří jsou skeptičtí a myslí si, že do toho zase spadne. Tak uvidíme, zda bude mít Petra na rozdíl od své kamarádky Katky pevnou vůli a vše zvládne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy