Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Drogami „znásilněný“ milenec Gregorové se svěřil: Nepřestanu, dokud Hanku nedostanu zpět!

+ Dalších 6 fotografií
Mladý expřítel Hany Gregorové (65) hodně těžce nese, že ho jeho životní láska vykopla ze svého bytu a pustil do svého těla o víkendu kombinaci drog! A pořádně řádil... Dokonce tak, že na něj byla zavolána hlídka mužů zákona. Ondřej Koptík teď exkluzivně promluvil pro eXtra.cz a svěřil se, že s básněmi, které hojně píše na svém profilu na Facebooku, nepřestane. Jsou pro Hanku a on ji chce moc získat zpět!

Koptík všechny zaskočil svým vyznáním lásky ženě, která ho vyhodila z bytu prý údajně poté, co zjistila, že užívá marihuanu. Mladý milenec Gregorové se rozhodně odmítl smířit s rozchodem a na svém profilu na Facebooku rozjel plejádu básní, které mohou v mnohých vyvolat úsměvy.

„Ve tvém pokoji sama zadržuješ v sobě slova,kouříš cigaretu znova a znova a necháš mě koupat v medialním cirkusu Prima a Nova.Teď prosí o pomoc tvuj nejvetší otrok..co trpí za svá zveřejněná slova.Potřebuji tvuj council ,nechci být jak imbecil.Prosím už vyjdi z temnoty…nenecha­vej mě ležet a vpadnout do mrákoty. Nechávám vše tvému svědomí tvůj oblíbený otrok,omlouvam posral jsem to znova z leva i z prava a to vše jen proto,že zadržuješ právě ta svá kouzelná slova.Nelíbí se mě… vím že kroužíš kolem mě jak sup až z toho moji ex skoro praskl chrup proč jsi to udělala? chci znát tvoje slova!!!!!Vyjdi z temnoty mluv semnou,zmlať mě,miluj mě,nenáviď mě cokoliv…“ je jedná z básní, kterou Koptík umístil veřejně na svém Facebooku.

Otázkou je, zda své řádky netvoří pod drogami. O víkendu totiž do sebe dostal pořádnou kombinaci – pervitin a marihuanu – a pak před domem Gregorové údajně řádil jako smyslů zbavený. Prý kvůli tomu, že se chtěl Hance omluvit.

Koptík teď promluvil pro eXtra.cz o tom, že Hanku bezmezně miluje a nikdy s básněmi nepřestane. „Dokud ji nedostanu zpět, nepřestanu,“ řekl redaktorovi. Jeho slova si poslechněte z nahrávky ve videu, ze kterého je jasné, že mladý milenec Hanky Gregorové se musí hodně trápit.

Související články

Další články