Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Dřeva, pod kterými hořel parket: 4 největší nemehla v historii StarDance

Václav Vydra byl v soutěži velice srandovní.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
V populární soutěži StarDance se každým rokem objeví někdo, kdo nemá zrovna tanec v krvi. Připravili jsme pro vás čtyři největší "dřeva" v soutěži, jejíž devátá řada startuje již tuto sobotu.

Václav Vydra

Jedním z nejkomičtějších účastníků soutěže byl oblíbený herec Václav Vydra. Ten se objevil v první řadě a zpočátku mu nikdo nevěřil. On ale kritikům zavřel ústa a vybojoval stříbro! Vydra je tak důkazem, že i ne úplně talentovaný tanečník může ve StarDance uspět.

Václav Vydra byl v soutěži velice srandovní.

Jaromír Bosák

Ve třetí řadě StarDance se objevil také nejlepší český fotbalový komentátor Jaromír Bosák. Oproti některým svým konkurentům působil lehce neohrabaně. Nakonec si ale málem vytančil účast ve finále. Sám tehdy uznal, že je dobře, že nepostoupil.

Bosák také nepatří k nejlepším tanečníkům.

Rostislav Osička

Ve StarDance se ukázal také boxer Rostislav Osička. A i jemu se na parketu příliš nedařilo. Vypadl hned jako druhý. Později se svěřil, že už by do StarDance v životě nešel. Lépe totiž maluje, nežli tančí.

Rostislav Osička ve StarDance zrovna nezářil.

Lukáš Pavlásek

V roce 2015 se diváci mohli smíchy potrhat, když viděli na parketu blbnout baviče Lukáše Pavláska. Muž, kterému se přezdívá „Tydýt“, ukázal, že je nefalšované nemehlo. Je neuvěřitelné, že tento pohybový antitalent v taneční soutěži vybojoval bronz.

Lukáš Pavlásek není zrovna pohybově nadaný.

Mohlo by vás zajímat

Další články