Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Drbna Martin Konečný ze Survivoru: Propálil ze zákulisí, co se dalo, hrozí mu tučná pokuta

Martin Konečný ze Survivoru: Prozradil informace ze zákulisí, hrozí mu tučná pokuta
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
survivor

Nejdrsnější reality show je sice u svého konce, už předtím se ale začaly na povrch dostávat informace ze zákulisí. Nejdříve leccos propálil Filip Jánoš, který promluvil o krádeži hygienických pomůcek či o podvodech s jídlem Karolíny Krézlové. Korunu tomu nasadil Martin Konečný, který prozradil, že někteří soutěžící měli mít na ostrově kartáčky na zuby. Nyní se k tématu pro redakci eXtra.cz vyjádřila TV Nova. 

Zákulisní informace z televizní show Survivor pomalu, ale jistě vyplouvají na povrch. Martin Konečný, který je zhrzen z toho, že skončil druhý, pomlouvá Survivor, kde se dá. V živém vysílání moderátora show, Ondřeje Novotného, prozradil, že někteří soutěžící měli mít údajně k dispozici zubní kartáčky a pastu. TV Nova naší redakci poskytla informace a uvedla vše na pravou míru.

„Soutěžící Survivor nemají povoleno mít s sebou na ostrově (kromě dámských hygienických pomůcek) žádné hygienické pomůcky, vč. kartáčků na zuby,“ vyvrací informace Nova. Ano, může se stát, že je jim kartáček poskytnut, ale je tomu tak pouze ve výjimečných případech.

Martin si zadělává na problém

Kartáček soutěžící dostane pouze v případě, že k tomu má závažné důvody. Funguje to stejně, jako když si soutěžící odře koleno a dostane náplast. Jakmile zdravotní problémy ustanou, zubní kartáček musí soutěžící navrátit, nemohou si ho ponechat déle, než je nutné. Zdá se, že Martin si informace pořádně přibarvuje. A navíc si zadělává na velký problém.

„Soutěžící jsou smluvně vázaní mlčenlivostí a nemají dovoleno hovořit o zákulisí natáčení,“ pokračuje ve vyjádření TV Nova. Kontroverzního soutěžícícho Martina zkritizoval při živém vysílání i Ondřej Novotný. „Víš, že jsem to říkal stokrát. Survivor není o tom, aby byl spravedlivý. Říkáš hovadiny. Uvědomuješ si, že si někdo vyčistil zuby? Ty tam jsi tři měsíce a vytáhneš, že si někdo vyčistil zuby,“ rozčiloval se na svém Instagramu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy