Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DRASTICKÉ FOTO: Žena žije v nepředstavi­telných bolestech! Všude po těle má tisíce bobtnajících nádorů!

Tohle je opravdové prokletí!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Tisíce malých nádorů, zohyzděná tvář a celé tělo. Děti se jí bojí a lidé z vesnice se jí vyhýbají. Takto vypadá opravdové utrpení ženy z Indie.

Podobně smutných příběhů převážně z Indie v poslední době bohužel přibývá. Indie je přelidněná, zdravotnická péče také není na kdovíjaké výši a podmínky pro život nejsou zrovna nejpříznivější. Když se skloubí všechny tyto aspekty, nemůžeme se pak divit, že přibývá případů, na které v západním světě jen tak nenarazíme.

Dalším typickým příkladem je žena opět z Indie. Již odmala je její tělo pokryté nádory, které již dávno přesáhly tisícovku.

Nebohá žena má zohyzděnou celou tvář, tělo i nohy. Žije v nepředstavi­telných bolestech a jen s obtížemi provádí každodenní věci, které ostatním lidem přijdou jako samozřejmost.

Kromě fyzické bolesti si nemoc také vybírá svou daň po psychické stránce. Některé vesnice v Indii jsou značně zaostalé a místní lidé si potrpí na různé pověry a povídačky.

Většina z obyvatel se tak ženy štítí, bojí, a proto se jí také vyhýbají. Takhle vypadá opravdové utrpení člověka, který se musí každý den probouzet s nepopsatelnými bolestmi bez vidiny na lepší zítřky.

Související články

Další články