Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Drastická proměna zpěváka z Mandrage: Vít Starý (30) děsí fanoušky mrtvolným zjevem

Drastická proměna zpěváka z Mandrage: Vít Starý (30) děsí fanoušky mrtvolným zjevem
Zdroj: Reprofoto FTV Prima
+ Dalších 16 fotografií
koncert
Vít Starý z Mandrage se změnil k nepoznání a navíc zklamal fanoušky. Skupina oznámila, že si bere na nějaký čas pauzu. Konkrétně uvedla, že jeden ze členů na tom není dobře a je třeba mu pomoci. Řeč je o zpěváku Víťovi Starém. Ten si aktuálně prochází těžkým obdobím, které se mu vepisuje do tváře.

Hudební skupina Mandrage obsazuje nejvyšší příčky českých hitparád už dlouhé roky. Chlapci si získali oblibu u posluchačů všech věkových kategorií. Jejich skladby jsou extrémně chytlavé a v Česku by se těžko hledal někdo, kdo ani jednou neslyšel některou z nich. Mít takový úspěch může být však dost náročné a občas se to zkrátka vymkne kontrole.

Oznámení pauzy

Den před Vánoci hoši zanechali na sociální síti fanouškům možná pro některé překvapivý vzkaz. Dali všem na vědomí, že si po aktuálním turné berou na nějaký čas pauzu. Konkrétně kvůli těžšímu období zpěváka Víti Starého (30).

"Bude potřebovat nějaký čas a pomoc, aby to zvládl. Jako kapela tak v tuto chvíli nejsme schopni nikomu nic slíbit. Můžeme však slíbit Víťovi, že ho neopustíme a uděláme vše pro to, aby mu bylo lépe," vysvětlila kapela s tím, že pozastavení potrvá do té doby, než se Víťa dá do kupy.

Děsivá proměna Víti

Od oznámení pauzy začali fanoušci ihned spekulovat, co za tím může stát. Definice "těžké období" může být dost zavádějící. Poté, co byl v televizi Prima odvysílán Český mejdan s Impulsem 2019, diváci zůstali v šoku.

Drastická proměna Víti vyděsila snad úplně všechny. Na svůj nízký věk vypadá velmi špatně a také nezdravě. Kruhy pod očima se prohlubují, kila jdou rapidně dolů, lícní kosti jsou čím dál výraznější, zuby ubývají a většina se ptá, zda za tím stojí drogy. Podívejte se do fotogalerie, jak ho těžké období zničilo.

Co za tím stojí?

Už dříve se o Víťovi mluvilo ve spojitosti s návykovými látkami, jenže ostatní členové toto tvrzení odmítali. Například když zpěvák přišel o přední zuby, údajně za tím stála vážná nehoda na kole.

Píseň Apolinář je prý nejintimnější zpovědí zpěváka Víti, který je jinak velký introvert. Zpívá tam o tom, jak se pere se svými démony.

A tak nás tyto indicie svádějí k jediné myšlence. Všichni asi tušíme, co za démona tu řádí. Víťa by nebyl první ani poslední ve světě showbyznysu, kdo neukočíroval touhu po návykových látkách a těžce do toho spadl.

Že chtějí Víťovi ostatní členové Mandrage pomoci, ať už se jeho problémy týkají čehokoliv, je úžasné. Držíme palce, aby se co nejdříve zotavil.

S pomocí pro zpěváka přispěchal exčlen kapely Lunetic Martin Kocián, který má zkušenosti s pervitinem. Natočil video, kde Víťovi radí, jak překonat těžké období: Lovec démonů Martin Kocián zachraňuje zpěváka z Mandrage: Víťo, neber drogy!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy