Beverly si všimla, že s její dcerou Destiny (16) není něco v pořádku. Vzhledem k tomu, že musela pracovat, aby uživila rodinu, nehlídala tolik, co její dcera jí. Většinu času trávila Destiny se svojí babičkou, která do ní zeleninu zrovna necpala. „Myslela jsem si, že jí zdravá jídla, zeleninu a ovoce. Jenže maminka jí ráda dávala buchty a tučná jídla. Destiny se přejídala a nikdo ji nekontroloval,“ řekla matka Beverly.

Věděla, že pokud nezasáhne, její dcera bude nešťastná a nemocná. Více se jí věnovala, motivovala ji, aby jedla zdravá jídla. Jenže Destiny sice jedla zdravě doma, ale ve škole si dopřávala čokoládu, sušenky a brambůrky. Tam ji prostě nikdo neuhlídal. Zkoušela i fitko, ale marně. V druhém ročníku střední školy měla dokonce kvůli váze deprese a nikam nechtěla chodit. Musely tedy vyhledat lékařskou pomoc. Destiny trpěla obezitou.

Lékaři dívce navrhli, aby jela na tři měsíce na kurz pro děti s nadváhou. Jen tak dokáže shodit a dostat se zase do kondice. „Kurz stál přes 400 tisíc korun, ale naštěstí městská rada poskytla Destiny peníze na léčbu. Já jsem si to dovolit nemohla. A věděla jsem, že moje dcera potřebuje pomoct,“ řekla Beverly.

Na kurzu se naučila, jak se má stravovat, sportovala, upravili jí jídelníček a makala na sobě. Zhubla o 6 velikostí a neuvěřitelně se proměnila. „Bylo to pro mě opravdu těžké, ale nakonec to byla legrace. Moji kamarádi mě hodně podporovali, jsem teď mnohem šťastnější,“ svěřila se Destiny.