Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Drastická proměna Kylie Jenner: Za zálibou v plastikách stály psychické problémy

Kylie Jenner se pořádně změnila.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Plastiky

Influencerka a členka klanu Kardashian-Jenner, Kylie Jenner (25), slaví úspěchy, kde se dá. Nejen že stále ještě účinkuje v reality show Keeping Up With the Kardashians, ale založila úspěšnou značku kosmetiky Kylie Cosmetics a s partnerem Travisem Scottem vychovávají už dvě děti. Nutno také podotknout, že se od dob dospívání radikálně změnila, a to hlavně kvůli plastikám. Co stojí za její zálibou ve zkrášlování? Více prozradila pro Business Insider.

Influencerka Kylie Jenner slaví 10. srpna pětadvacáté narozeniny. A za tak krátkou dobu toho stihla opravdu mnoho. Už od útlého věku se se svou sestrou, modelkou Kendall Jenner a nevlastními sestrami objevila v reality show Držte krok s Kardashians, který se zaměřuje na život klanu Kardashian-Jenner. Show měla nebývalý úspěch a vysílá se od roku 2007 do současnosti.

Kylie měla už odmalička komplexy ze svého vzhledu, zvláště ze svých tenkých rtů. Neustále se přirovnávala ke své sestře Kendall Jenner, která byla vyšší a nakonec se z ní stala úspěšná modelka. „Vyrůstat ve světle reflektorů s tím, že na vás kouká milion lidí, není normální,“ napsala před několika lety na Instagram, jak informoval web Business Insider.

Kylie zápasila s úzkostmi

„Celý život jsem zápasila s úzkostí,“ prozradila Kylie, která se rozhodla začít měnit svůj vzhled velmi brzy. Nechala si vyplnit rty kyselinou hyaluronovou, což však několik let popírala. Říkala, že si rty pouze obtahuje tužkou, čímž vytváří iluzi větších a plnějších rtů. Po nějaké době nakonec vyšla s pravdou ven. „Bylo mi patnáct a svými rty jsem si nebyla jistá. Mám je opravdu malé. Během jednoho z mých prvních polibků mi kluk řekl: ‚Nemyslel jsem si, že budeš dobře líbat, protože máš opravdu malé rty’,“ prozradila Kylie v rozhovoru pro Business Insider a přiznala, že to byl ten moment, který jí velmi snížil sebevědomí.

Zvětšená prsa

Rty ale nejsou jedinou kontroverzí, kterou v průběhu let Kylie Jenner vzbuzovala. Fanouškům v průběhu let došlo, že si nechala zvětšit prsa a také zadek, aby měla postavu typu přesýpacích hodin, jak píše web Fabbon. Ani jedno z toho však ona sama oficiálně nepotvrdila. Soudě dle fotografií je to však více než zjevné.

V současnosti se Kylie kromě svého kosmetického impéria a natáčení reality show nejvíce věnuje svým dvěma dětem, které má s partnerem, rapperem Travisem Scottem.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy