Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Drastická proměna Johnnyho Deppa: S vyholenou hlavou by mohl jít žebrat do podchodu!

Johnny Depp si vyholil půlku hlavy a vypadá šíleně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 36 fotografií
To je změna, kterou fanoušci nevydýchají! Johnny Depp (54) pojal odpočinek od herectví až příliš vážně a kvůli angažmá v rockové skupině shodil vousy a vyholil si hlavu. Když k tomu připočteme brutální kruhy pod očima a vrásky, vypadá vážně nebezpečně. Dokonale by zapadl v parku před pražským hlavním nádražím!

Kdybyste teď potkali Johnnyho Deppa (54) na ulici, nevytáhli byste telefon kvůli selfíčku, ale okamžitě byste volali policii. Herec se totiž nejspíš definitivně pomátl a na stará kolena si začal pěstovat vizáž vagabunda!

Nedávno Deppa jeho bodyguardi osočili, že ve velkém holduje drogám. A při pohledu na jeho nové já to snad nikdo nemůže považovat za výmysl. Polovinu hlavy si vyholil a zbavil se také vousů, které pro něj byly ikonické.

Z představitele kapitána Jacka Sparrowa se přes noc stal týpek, ze kterého mají obyčejní lidé na ulici strach. Kdyby si stoupl na Karlův most, hodil před sebe klobouk a hrál tam na kytaru, nikdo by za ním nechodil pro podpisy, ale soucitně by po něm házeli drobáky.

Jde vidět, že Johnnymu v životě chybí ženská ruka, která by ho srovnala do latě!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy