Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Drastická léčba: Anna Kadeřávková odkryla, jak bojuje s nevyléčitel­nou nemocí

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 21 fotografií
nemá to lehké
Prestižní klinice zaplatila půl milionu za léčbu, přesto Annu Kadeřávkovou (22) stále sužuje zákeřná borelióza. A nejspíš se to jen tak nezmění. Sama představitelka Roziny z nekonečné Ulice přiznala, že se u ní nemoc dostala do nevyléčitelného stádia. Tlumení příznaků vážné choroby je poměrně drastické, herečka ukázala plnou hrst prášků.

„Ve světě, v němž můžete být čímkoliv, buďte laskaví,“ vzkázala Anna Kadeřávková fanouškům tři dny po Štědrém dnu. Vánoce si užila i po boku milovaného přítele Strapa (30), jenomže pak přišel návrat do kruté reality.

Herečka, kterou proslavila role Roziny v nekonečném seriálu Ulice, trpí zákeřnou lymeskou boreliózou. Nemoc se u ní dostala do fáze, kdy ji nelze zcela vyléčit. Po drahé léčbě na německé klinice, za níž dala Kadeřávková půl milionu korun, zkoušela už všechno možné. Ulevilo se jí po čínských bylinkách, nakonec se však musela vrátit k běžným léčivům. Na sociální síti ukázala plnou hrst prášků a krabičku, ve které si je rozděluje na jednotlivé dny.

„Ráno vstanu a dám si prášky. Pak další po snídani, po obědě,“ svěřila Anička eXtra.cz už během léta. A jak se zdá, nic se na tom bohužel nezměnilo. „Sem tam se mi vracejí symptomy boreliózy,“ přiznává herečka, která se s osudem pere statečně a ani na úsměvy není skoupá.

Držíme palce, aby se nemoc podařilo co nejvíc utlumit a Kadeřávková měla důvodů k vyceněným zubům mnohem víc.

Související články

Další články