Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Drásavá zpověď Hany Krampolové: Týden jsem nosila pod srdcem mrtvou dceru

Drásavá zpověď Hany Krampolové: Týden jsem nosila pod srdcem mrtvou dceru
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 18 fotografií
TRAGÉDIE
Jedním z nejhorších životních traumat v pondělí zesnulé Hany Krampolové (†59) bylo to, že když čekala dítě s Jiřím Krampolem (82), došlo k obrovské tragédii. Ta ji navždy poznamenala. Jak před sedmi lety na hrůzný zážitek vzpomínala pro našeho redaktora?

Nezájem

„Měla jsem a mám problémy, všechny ale odstartoval potrat. O dítě jsme se s Jiříčkem pokoušeli dlouho. V pětatřiceti jsem konečně otěhotněla, ale bohužel to dopadlo příšerně,“ vyprávěla tehdy novináři Hana Krampolová

Podle jejích slov byla na vyšetření plodové vody, lékaři ji ale nenechali ve špitále na pozorování, tak se jí u matky udělalo špatně a voda jí praskla. Záchranka Hanku odvezla do nemocnice, kde si jí ale údajně týden lékaři vůbec nevšímali.

Potrat

„Nezajímalo je ani to, když jsem jim po nějaké době řekla, že už tři dny necítím pohyby miminka. Až když jsem dostala horečky a zkolabovala, rychle mi vyvolali porod. Na svět bohužel přišla mrtvá holčička,“ říkala našemu redaktorovi tehdy ještě pracujícímu v Super.cz. Dceři by dnes bylo už 24 let.

Umírala

Následující dny prý o sobě nevěděla. „Umírala jsem a není divu, měla jsem v sobě týden mrtvý plod. Když mě pak uviděl Jiříček, složil se. Tak zle jsem vypadala. Kdyby mi po převozu do nemocnice udělali ultrazvuk, všechno se ještě dalo zachránit. Až teď se můžu podívat na cizí miminka, dřív jsem to nedokázala. I z toho pramení, proč jsem měla později problémy s alkoholem a prášky. Byla jsem pomalu jak druhá Iveta Bartošová,“ dodala tehdy manželka Jiřího Krampola.

Související články

Další články