Když se v roce 2016 zpěvačka a herečka Demi Lovato (25) rozešla s přítelem Wilmerem Valderramem (38), blízcí přátelé tušili, že to nedopadne dobře. Od rozchodu to s ní šlo z kopce, a i když po jeho boku abstinovala, poté, co se jejich vztah rozpadl, sáhla opět po drogách a alkoholu.

Podle posledních zpráv se zpěvačka v úterý nepředávkovala heroinem, jak informovala zahraniční média, ale mnohem tvrdší drogou, fentanylem. Její bývalý partner, který má být také jedním z důvodů, proč si Demi procházela těžkým životním obdobím, okamžitě reagoval!

Od úterý minulého týdne tráví vedle jejího nemocničního lůžka hodiny. Zahraniční server dailymail.com informoval, že díky jeho přítomnosti a přítomnosti rodiny se její stav zlepšuje. „Wilmer tráví denně hodiny po jejím boku v nemocnici Cedars Sinai Medical Center,“ odhalil zdroj a dále dodal: „Zdá se, že se o ni zajímá a záleží mu i po rozchodu na jejím stavu.“

„Její stav se den ode dne zlepšuje a rodina společně s Wilmerem jsou tam pro ni, aby ji podpořili,“ dodal zdroj serveru dailymail.com. Zdroj také dodal, že expartner věděl o těžkém období Demi, ale netušil, že je situace natolik vážná.