Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dramatický zvrat v případu předávkované Demi Lovato! Kdo jí je v nejtěžších chvílích největší oporou?

+ Dalších 13 fotografií
Demi Lovato leží od úterý na jednotce intenzivní péče. Ze zpěvaččina luxusního sídla v Los Angeles ji museli převézt rovnou do nemocnice, protože se předávkovala tvrdými drogami. Mezitím vyplavalo na povrch, že po dlouhých šesti letech totální abstinence jela ve drogách už delší dobu. A okolí známé zpěvačky se domnívá, že po omamných látkách znovu sáhla po rozchodu s dlouholetým přítelem!

Když se v roce 2016 zpěvačka a herečka Demi Lovato (25) rozešla s přítelem Wilmerem Valderramem (38), blízcí přátelé tušili, že to nedopadne dobře. Od rozchodu to s ní šlo z kopce, a i když po jeho boku abstinovala, poté, co se jejich vztah rozpadl, sáhla opět po drogách a alkoholu.

Podle posledních zpráv se zpěvačka v úterý nepředávkovala heroinem, jak informovala zahraniční média, ale mnohem tvrdší drogou, fentanylem. Její bývalý partner, který má být také jedním z důvodů, proč si Demi procházela těžkým životním obdobím, okamžitě reagoval!

Od úterý minulého týdne tráví vedle jejího nemocničního lůžka hodiny. Zahraniční server dailymail.com informoval, že díky jeho přítomnosti a přítomnosti rodiny se její stav zlepšuje. „Wilmer tráví denně hodiny po jejím boku v nemocnici Cedars Sinai Medical Center,“ odhalil zdroj a dále dodal: „Zdá se, že se o ni zajímá a záleží mu i po rozchodu na jejím stavu.“

„Její stav se den ode dne zlepšuje a rodina společně s Wilmerem jsou tam pro ni, aby ji podpořili,“ dodal zdroj serveru dailymail.com. Zdroj také dodal, že expartner věděl o těžkém období Demi, ale netušil, že je situace natolik vážná.

Mohlo by vás zajímat

Další články