Stačilo by jen málo a v rodině de la Cruzových by zavládl velký smutek. Pětiměsíční Sebastian de la Cruz se narodil předčasně a od té doby trpí problémy s horními cestami dýchacími, jeho rodina jej musí doslova střežit jako oko v hlavě, aby nedošlo k nějakému neštěstí.

Což poznala na vlastní kůži teta malého Sebastiana, Pamela Rauseo (37), která malého Sebastiana vezla u sebe v autě po zacpané dálnici v Miami, když si všimla, že dítě je celé modré a nedýchá. Vyběhla tedy z auta ven a začala dávat synovci první pomoc, dýchání z úst do úst, zatímco křičela na ostatní o pomoc. Že něco není v pořádku, si všimla jiná řidička Lucila Godoy, která nechala ve svém voze tříletého syna a běžela ženě na pomoc.

Na ucpané silnici naštěstí uvízlo i auto policejních důstojníků a hasičů, které zase zburcoval fotoreportér Al Diaz, novinář deníku Miami Herald, na jehož auto zoufalá Pamela bušila o pomoc. Díky němu také existuje nádherná, dojemná, emotivní a zároveň mrazivá fotodokumentace celého příběhu, kdy jen díky pohotovosti tety se nestalo to nejhorší. Sebastian se nyní zotavuje v nemocnici a jeho teta z velkého šoku.