Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dramatický útok! Žena chtěla v pražském metru matce ukrást dítě (4)

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia
Chvílemi hrůzy si v pražském metru prošla matka s dítětem. Ve stanici Ládví na severním okraji metropole se jí neznámá žena (38) pokusila vyrvat z náručí čtyřletého syna. Dramatický incident vyšetřuje policie.

V šoku zůstala v pátek odpoledne maminka, které se neznámá žena ve stanici metra Ládví snažila ukrást dítě. S nepříjemnou situací jí pomohli pracovníci metra. I s dítětem ji ukryli v místnosti dozorčího stanice a zavolali policii.

„Strážníci se spojili s pracovnicí dopravního podniku, která jim sdělila, že viděla, jak se neznámá, zjevně duševně narušená, žena pokusila jiné ženě násilím vzít dítě,“ řekla mluvčí městské policie v Praze Irena Seifertová serveru tn.cz.

Po příjezdu městské policie byla žena vyznána v prokázání totožnosti. K tomu však nedošlo, a tak strážníci ženu předvedli na Policii ČR. „Při předvedení se přiznala, že se v minulosti léčila s duševní poruchou a že si chtěla dítě vzít,“ dodala mluvčí s tím, že celou věc dále vyšetřují státní policisté. Matka i syn vyvázli z incidentu bez úhony a jsou v pořádku.

Související články

Další články