Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dramatický týden v Ulici: Olivová kráska dostane kopačky a její sexuální apetit nebude brát konce!

+ Dalších 25 fotografií
ulice
Tento týden bude v Ulici pěkně dramatický. Olivová kráska Jana zažije pořádný pád na držku, když dostane kopačky. Něco takového rozhodně nečekala, ale jejímu příteli se zkrátka nelíbí, kolik času věnuje sociálním sítím a "fanouškům", místo toho, aby žila reálný život jako všichni normální lidé. Jak tohle může dopadnout?

Olivová kráska Jana je pořádná dračice. O tom jsme se koneckonců už několikrát přesvědčili. Když si něco umane, tak je schopna jít i přes mrtvoly. A co se týče chlapů? Díky své kráse má každého, na kterého si ukáže.

Jana chodila nějakou dobu s číšníkem z Coolny, ale rozhodla se, že se bude ze všeho nejvíce věnovat své instagramové kariéře. To se samozřejmě jejímu chlapci vůbec nelíbilo, protože byl odsunut na druhou kolej.

Jenomže tento týden se stane něco, co Jana nečekala. Dostane totiž od svého chlapce kopačky a ještě ji slušně požádá, aby vymazala veškeré fotky s ním. Tohle bude pro Janu docela šok. Jak se zachová? Začne obrážet cizí postele, aby to svému ex vrátila?

Mohlo by vás zajímat

Další články